Langs deze weg betuig ik mijn hartelijke dank aan het personeel van de afdeling Scheerzaal/ Sterkerij en aan de bedrijfsleiding voor de attenties en het bezoek, tijdens mijn ziekte ontvangen. M. Kreijkes, Scheerzaal/Sterkerij Voor de blijken van medeleven getoond na het overlijden van mijn man, betuig ik u langs deze weg mijn oprechte dank. Mevr. J. G. Voortman - Weijssink, Molenstr. 32 Hartelijk dank voor het medeleven betoond na het overlijden van onze vader. Fam. Poortman, Esstraat 10 Hiermede betuigen wij u onze welgemeende dank voor uw medeleven na het overlijden van onze moeder, mevr. G. de Vaal - Lammers. Fam. De Vaal Voor uw bewijs van deelneming na het over lijden van mevr. F. Boddé - Slot, danken wij u hartelijk. Fam. Boddé Wij danken allen hartelijk voor het betoonde meeleven, na het overlijden van Willem van Leussen. Fam. Van Leeussen Mevr. Fransen - Nieuwenhuis betuigt langs deze weg haar hartelijke dank voor de blijken van medeleven en de financiële bijdrage, die zij na het overlijden van haar man mocht ontvangen. Mevr. Fransen - Nieuwenhuis, Pr. Bernhard- straat 12 Hierbij dank ik de direktie hartelijk voor de fruitmand en de aanvulling op het vakantie geld, die ik tijdens mijn le W.A.O.-jaar mocht ontvangen. A. J. Harbers, W.A.O./Pakkerij Langs deze weg wil ik de direktie hartelijk danken voor de ontvangst op het kantoor, het gouden horloge en de enveloppe met inhoud, een en ander ter gelegenheid van mijn 50-jarig dienstjubileum. Tevens hartelijk dank aan de bazen en collega's van de afdeling voor hun belangstelling en de cadeaus. B. Brinks, N.A.R./elektriciens Mijn hartelijke dank aan de direktie van Ter Horst Co. B.V. voor de ontvangst op het kantoor en hetgeen mij werd aangeboden bij mijn 25-jarig dienstjubileum. Ook dank aan de bazen en collega's van de Viltmakerij voor hun attenties en belangstelling. H. J. Nijland, Viltmakerij Hierbij wil ik de direktie van Ter Horst Co. B.V. hartelijk danken voor de fruitmand die ik bij mijn 85e verjaardag mocht ont vangen. H. Voortman, Wierdensestraat Hartelijk dank aan de direktie van Ter Horst Co. B.V. voor de prachtige fruitbak die we bij ons 55-jarig huwelijk mochten ontvangen. Fam. J. van Brussel, Vennekesgaarden 54 18

Het Anker | 1979 | | pagina 20