Dankbetuigingen Voor de prachtige fruitmand, alsmede voor de goede wensen, welke wij mochten ontvangen ter gelegenheid van ons 50-jarig huwelijksfeest willen wij langs deze weg onze hartelijke dank betuigen. Fam. J. W. Pongers, Markeloseweg 71 Fam. G. H. Lensink, Banisweg 14 Fam. J. H. Ligtenberg, Banisweg 8 Fam. Mensink, Huttenwal 22 Fam. H. Bakker, van Broekhuizenstraat 22 Fam. E. J. Ligtenberg, Ligtenbergerdijk 27 Fam. B. J. Ligtenberg, Bleekstraat 27a Fam. J. Schulenburg, A. Baanstraat 61 Fam. E. J. Harbers, „Maranatha" Fam. D. Mulder, W. Zeeuwstraat 104 Fam. Baan, Nijverdalseweg 49 Gaarne willen wij de direktie van Ter Florst Co. B.V. hartelijk bedanken voor de mooie fruitmand, die wij ter gelegenheid van onze 80e verjaardag mochten ontvangen. Wij hebben dit erg op prijs gesteld. Mej. J. G. Koster, H. J. van Opstallstraat 79 Mej. H. J. Stegeman, „Eltheto" Mevr. E. Wijting - ten Wolthuis, Molendijk 23 G. Sikkelbein, Weth. Korteboslaan 121 Mevr. D. Harmsen - Boerman, Nijverd.weg 99 J. Harmsen, Nijverdalseweg 99 J. H. Brunnekreef, Banisweg 13 J. H. Nieuwenhuis, „De Wellehof" Mevr. Bakker - Harmsen, Weijerdstraat 22 Ter gelegenheid van onze 85e verjaardag werd ons namens de direktie van TER HORST Co. B.V. een fruitmand aangeboden. Gaarne willen wij u hiervoor hartelijk dank zeggen. Mevr. J. Dannenberg-Mulder, BI. Banisweg 10 Mevr. Slagman-Seppenwoolde, Wilhelm.str. 7 Mevr. Immink-Bruins, „Maranatha" Mevr. Seppenwoolde-Ter Harmsel, Haarstr. 93 Voor het prachtige wandbord, de enveloppe met inhoud, welke zij op de dag van hun pensionering van de direktie mochten ont vangen, alsmede het hun toegezegde pensioen, willen onderstaande gepensioneerden de direktie danken. J. Timmerman, N.A.R./Plaatswerkers J. Nijsink, N.A.R./Pakkerij A. Hilbrink, N.A.R./Spinnerij-Spoelerij Op onze verjaardag werden wij door de direktie van Ter Horst Co. B.V. aangenaam verrast met een prachtige fruitmand, waar voor onze welgemeende dank. Mevr. Spenkelink - Maneschijn, Parkstraat 3, 97 jaar Mevr. Smit - Engbers, „Eltheto", 94 jaar Mej. H. J. Bijvank, Enterstraat 80, 91 jaar Mevr. Vrugteveen - Kreijkes, van Wijngaarden straat 6, 91 jaar Mej. D. Hoefhamer, Bouwstraat 45, 90 jaar Gepensioneerden en vervroegd gepensioneer den, die met Kerstmis een kerstpakket van Ter Horst Co. B.V. ontvingen, zeggen via deze weg de direktie hartelijk dank voor deze smakelijke geste. Zij wensen de direktie, zowel op zakelijk gebied als in huiselijke kring een voorspoedig 1980 toe. Hartelijk dank aan de direktie voor de fruit mand, die ik tijdens de feestdagen van u mocht ontvangen. G. Smit, Tabaksgaarden 17. Voor het medeleven en de belangstelling die ik mocht ontvangen na het overlijden van mijn man, W. Smalbrugge, zeg ik u langs deze weg hartelijk dank. Mevr. Smalbrugge - Roosink, Welleweg 8. 17

Het Anker | 1979 | | pagina 19