In memoriam Onze hartelijke dank aan de direktie, bazen en collegae voor de attenties die wij tijdens onze ziekte van hen mochten ontvangen. W. Schreurs (Sterkerij) - A. Hilbrink (Spin./Spoel.) - L. Paya Canovas (Weverij) Voor de prachtige fruitmand die wij bij het vieren van onze verjaardag van de direktie van Ter Horst Co. B.V. mochten ontvangen willen wij langs deze weg hartelijk bedanken. H. J. Bijvank (90 jaar) G. Vrugteveen - Kreijkes (90 jaar) H. Smit - Engbers (93 jaar) G. Spenkelink - Maneschijn (94 jaar) Op onze 85e verjaardag werden wij door de direktie van Ter Horst Co. B.V. verrast met een prachtige fruitmand, waarvoor onze har telijke dank. G. Goossen - Vorschezang - G. J. Kappert - G. Haeke - G. W. Poortman Allen die een kerstpakket van de firma Ter Horst Co. B.V. ontvingen zeggen bij deze de direktie hartelijk dank voor deze sma kelijke geste. Voor uw belangstelling en medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van onze moeder mevr. G. Slagman - Eshuis, zeggen wij u op recht dank. Familie Slagman Voor de vele blijken van medeleven en belang stelling die wij mochten ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van de heer Arend ten Berge, betuigen wij onze oprechte dank. Familie Ten Berge Voor uw belangstelling en medeleven betoond tijdens de ziekte en na het overlijden van de heer Derk van de Noort betuigen wij u onze hartelijke dank. Familie Van den Noort Aan het eind van 1977 werden wij plotseling opgeschrikt door het bericht dat op 30 de cember 1977 overleden was de heer T. Brandriet. Tot aan 30 januari 1976 was de heer Brandriet werkzaam geweest in de afdeling Spoelerij, eerst als copsspoeler, de laatste jaren als diversen-man, waarna vervroegde pensionering volgde. In de afdeling Spoelerij kende iedereen hem als een plichtsgetrouwe medewerker, die bereid was te helpen waar nodig. Verschillende jaren was de heer Brandriet bestuurslid van de Stichting Pensioenfonds Ter Horst Co. B.V., alsmede lid van de Ondernemingsraad Zeer velen, ook uit de afdeling Spoelerij, zijn van zijn teraardebestelling op 4 januari 1978 getuigen geweest. Wij wensen zijn vrouw en kinderen alle sterkte toe om dit grote verlies te kunnen dragen. 19

Het Anker | 1978 | | pagina 21