Dankbetuigingen Hierbij wil ik mijn hartelijke dank betuigen aan de direktie en werknemers/sters van de Kon. Jutespinnerij en Weverij Ter Horst Co. B.V. voor de gift die ik mocht ontvangen na het overlijden van mijn man. Mevr. Ter Harmsel-Dommerholt, „Maranatha" Mevr. G. Bakker-Harmsen, Weijerdstraat 22 Graag wil ik langs deze weg mijn hartelijke dank betuigen aan de direktie en het kantoor personeel van Ter Horst Co. B.V. voor de ontvangst op het kantoor en hetgeen wij werd aangeboden bij mijn 50-jarig jubileum. Tevens mijn hartelijke dank voor het bloem stuk en de attenties die ik bij mijn 65ste verjaardag mocht ontvangen. G. J. Nijsink, Kantoor Op onze 80e verjaardag werden wij door de direktie van Ter Horst Co. B.V. verrast met een prachtige fruitschaal, waarvoor onze har telijke dank. Mevr. Poortman - Borghuis, v. d. Broekestr. 15 J. Roosink, Wierdensestraat 68 G. ter Maat, Graaf Ottostraat 7 W. H. Pas, Schoolstraat 31 Mej. Immink, „Maranatha" M. Voortman, Wierdensestraat 129 Mevr. Tijhuis - Giesbers, A. Baanstraat 67a Mevr. Kamphuis - Weijers, „Eltheto" Mej. J. Heuvelman, Holterstraatweg 43 Mevr. Ligtenberg - Borkent, J. W. Frisostr. 38 G. Poortman, Hangerad 22 Mevr. Altink - Gerritsen, Pr. Bernhardstraat 10 Onderstaande gepensioneerden danken de direktie van Ter Horst Co. B.V. voor het prachtige wandbord en de enveloppe met in houd, die zij op de dag van hun afscheid op het kantoor in ontvangst mochten nemen. Tevens danken zij de direktie voor het hun toegezegde pensioen. J. Harbers - G. Baan - R. v. d. Maat - A. J. Vruggink - G. W. Poortman - J. W. Tjoonk Langs deze weg betuig ik mijn hartelijke dank aan de werknemers/sters van de afdeling Kalanderij, voor het bezoek en de attenties die ik tijdens mijn ziekte mocht ontvangen. W. Pijffers, Kalanderij Voor de goede wensen, alsmede voor de mooie fruitmand die wij t.g.v. ons 50-jarig huwelijksfeest hebben ontvangen, betuigen wij onze hartelijke dank. De heer en mevr. Pijffers, Kattenhaarsweg 48 De heer en mevr Borghuis, van Speykstraat 13 De heer en mevrouw Zandvoort, van Wijngaardenstraat 6 De heer en mevr. Kreijkes, Nijverdalseweg 20 De heer en mevr. Roosink, Wierdensestraat 68 Ter gelegenheid van ons 55-jarig huwelijksfeest werd ons namens de direktie een fruitmand aangeboden. Gaarne willen wij voor deze attentie de direktie van Ter Horst Co. B.V. bedanken. De heer en mevr. Roosink, Lentfertsweg 18 De heer en mevr. Knol, BI. Banisweg 8 De heer en mevr. Rolleman, Dannenberg 51 De heer en mevr. Paalberends, Weverstraat 1 De heer en mevr. Timmerman, Morsweg 1, Zuna Hiermede betuigen wij de direktie en collegae van Ter Horst Co. B.V. onze hartelijke dank voor de vele blijken van belangstelling, ondervonden bij ons 50-jarig jubileum. Bovendien dank voor de ontvangst op het kantoor, het gouden insigne en de enveloppe met inhoud. H. J. ten Berge - J. Brinks Langs deze weg zeggen wij de direktie harte lijk dank voor de fruitmand die ons in verband met onze ziekte met de Kerstdagen werd aangeboden. A. J. Harbers - J. Goorman - G. Smit - H. Nijkamp - H. J. ten Berge 18

Het Anker | 1978 | | pagina 20