E.H.B.O. Op bijgaande foto ziet u de E.H.B.O.-ploeg Ter Horst Co. B.V. (met uitzondering van de mensen uit Holten), welke dit jaar de her halingscursus volgden in ons bedrijf. Het is juist ook voor de mensen in de fabriek bijzonder plezierig dat indien er een bedrijfs ongeval plaats vindt, u voor Eerste Hulp terug kunt vallen op deze groep gediplomeerde en geoefende E.H.B.O.-ers. Bijzonder belangrijk is het in ons bedrijf dan ook dat wij nu, na het organiseren van een nieuwe cursus, in bijna iedere afdeling en iedere ploeg over gediplomeerde E.H.B.O.-ers kunnen beschikken. Graag willen wij hierbij dan ook onze instrtik- teurs aan u voorstellen, die zowel tijdens de nieuwe cursus als tijdens de herhalingslessen, ieder een gedeelte van de lessen voor hun rekening namen n.l.: dr. G. van Zadelhoff, theoretisch gedeelte, en de heer P. F. Bolink, praktisch gedeelte. Dat een en ander ook door de Direktie wordt gewaardeerd bleek tijdens de herhalingscursus. De heer J. ter Horst overhandigde op een feestelijke bijeenkomst aan de cursisten een kompleet ingerichte E.H.B.O.-koffer, terwijl diegenen die reeds in het bezit waren van deze koffer een geschenkbon in ontvangst mochten nemen. Waarderende woorden inzake de be reidheid om deze E.H.B.O.-herhalingscursus te volgen, vergezelden dit in dank aanvaarde geschenk. De mensen uit Holten die niet op deze bijeen- komst aanwezig waren, daar ze in Holten de herhalingscursus volgden, werd deze geschenk bon op een later tijdstip overhandigd. 14 E.H.B.O.-groep Ter Horst Co. B.V. met E.H.B.O.-koffer

Het Anker | 1978 | | pagina 16