Via „Het Anker" betuigen wij onze hartelijke dank voor de vele blijken van belangstelling, ondervonden bij ons 50-jarig jubileum. G. Baan, Dannenberg 29 G. J. Bakker, Kreijkesweg 4 T. Brandriet, Nassaustraat 29 H. M. Bolink, Joost v. d. Vondelstraat 11 R. van de Maat, Vennekesgaarden 47a J. Harbers, J. ter Horst J.Hzn.straat 19 W. van de Stouw, Pr. Fred. Hendrikstraat 8 Mijn hartelijke dank aan de direktie en de werknemers/sters van Ter Horst Co. B.V. voor de financiële bijdrage die ik van u mocht ontvangen na het overlijden van mijn man. Mevr. J. G. Agteresch - Baan, Nijverd.weg 155 Mevr. H. G. ten Berge - Vorschezang, Stationsdwarsweg 42 Mevr. G. Blankvoort - Wegereef, Enterstr. 130 Mevr. H. Nijland - Bakker, Baankamp 6 Mevr. H. Schulenburg - v. d. Noort, van Wijn gaardenstraat 9 Mevr. R. Vos - ter Avest, Piet Heinstraat 27 Hiermede betuigen wij onze hartelijke dank voor het medeleven door u getoond na het overlijden van onze zuster, mej. A. Harmsen. Familie Harmsen, Bleekstraat 40 Langs deze weg willen wij direktie en collega's hartelijk danken voor de attentie, die wij tijdens onze ziekte hebben ontvangen. H. Bakker, sterkerij H. J. ten Berge, Huttenwal 3 J. J. H. Lohuis, weverij B. M. v. d. Wurp, Lentfertsweg 65 Ter gelegenheid van ons 55-jarig huwelijksfeest werd ons namens de direktie een fruitmand aangeboden. Gaarne willen wij voor deze attentie heel hartelijk dank zeggen. De heer en mevr. Altink, Pr. Bernhardstr. 10 De heer en mevr. v. d. Berg, Weijerdstraat 25 De heer en mevr. Kreijkes, Hagslagen 20 De heer en mevr. Nijland, Middeldijk 5 De heer en mevr. Poortman, Hangerad 22 Op de dag van ons 50-jarig huwelijksfeest ontvingen wij van Ter Horst Co. een prach tige fruitschaal, waarvoor wij via „Het Anker" onze hartelijke dank betuigen. De heer en mevr. Altink, Enterstraat 142 De heer en mevr. Dangremond, Nassaustr. 17 De heer en mevr. Hendertink, Korteboslaan 91 De heer en mevr. Markvoort, W. Zeeuwstr. 94 De heer en mevr. Meijerink, Stokmansveldw. 3 De heer en mevr. Nijsink, Moddeweg 5 De heer en mevr. Van Putten, Bleekstraat 34 De heer en mevr. Roosink, Hangerad 19 21

Het Anker | 1977 | | pagina 23