Dankbetuigingen Allen die een Kerstpakket van de firma Ter Horst Co. B.V. ontvingen zeggen hierbij de direktie heel hartelijk dank. Voor velen is het uitpakken van dit pakket ieder jaar weer een feest. Bij deze zeggen wij de direktie hartelijk dank voor de prachtige fruitmand die wij t.g.v. onze 80e verjaardag mochten ontvangen. Mevr. J. Geerling - Koopman, Lentfertsweg 19 Mej. J. Goossen, Holtentorensweg 21 H. Kappert, Nieuwlandsweg 11 A. J. Landeweerd, G. A. Brederodestraat 30 G. Mensink, Huttenwal 22 Mevr. J. Nijkamp - Agteresch, Walstraat 14 A. J. Nijland, Middeldijk 5 F. A. Pfeiffer, Enterstraat 101 J. Waggeveld, Haarstraat 159 Op de dag van ons 25-jarig huwelijk werden wij verrast met een prachtig bloemstuk, waar voor wij de direktie langs deze weg heel hartelijk danken. De heer en mevr. Kettelarij, Holterstraatw. 113 De heer en mevr. Nieuwenhuis, Zuiderstr. 62 Gaarne maken wij van deze gelegenheid ge bruik om de direktie en collega's hartelijk te danken voor de vele attenties, ontvangen t.g.v. ons 40-jarig dienstjubileum. J. W. Goorman, krasserij H. Bakker, pakkerij G. Nijland, spinnerij/spoelerij M. Klein Legtenberg, weverij (WAO) J. Slagman, spinnerij G. J. Bruins, weverij E. J. H. Sprakel, weverij Mej. H. Bruins, spinnerij Hiermede betuigen wij onze hartelijke dank aan de direktie van Ter Horst Co B.V. voor de ontvangst op kantoor i.v.m. onze pen sionering. Tevens dank voor het mooie wandbord, de enveloppe met inhoud alsmede het ons toe gekende pensioen. J. Agteresch, Graaf Ottostraat 110 W. Bruins, Wilhelminastraat 16 D. de Haas, Bergstraat 11, Neede Mevr. G. Spenkelink - Maneschijn, Parkstr. 3, dankt de direktie hartelijk voor de prachtige fruitmand die zij op haar 95e verjaardag heeft ontvangen. G. Mekenkamp; W. v. d. Stouw; G. Heinneman; G. J. J. Beunk; - 31.7.77 D. de Haas - 31.10.77 20

Het Anker | 1977 | | pagina 22