Dankbetuigingen Allen die een kerstpakket van de firma Ter Horst Co. ontvingen zeggen hierbij de direktie hartelijk dank. Elk jaar opnieuw betekent de inhoud voor velen een smakelijke verrassing. Ondergetekenden zeggen de direktie hartelijk dank voor de fruitmand, ontvangen t.g.v. hun 80e verjaardag. J. W. Zandvoort, Pr. Bernhardstraat 18 Mevr. A. ten Hove-Boerman, v. d. Broekestr. 3 J. W. Wessels, Nassaustraat 1 Mevr. F. Kreijkes - Baan, De Steege 16 J. van Brussel, Vennekesgaarden 54 Mevr. G. Ligtenberg - Bouwhuis, Haarstraat 74 D. v. d. Noort, Esstraat 77 Mevr. L. C. Hoevenberg-Renner, Huttenwal 34 E. Peters, Markeloseweg 81 Mevr. J. ten Berge-Jansen, K. Doormanstr. 42 Gaarne maak ik van deze gelegenheid gebruik om de direktie en collegae hartelijk te danken voor alle attenties, ontvangen t.g.v. mijn 25-jarig dienstjubileum. G. H. Koster, Arend Baanstraat 4 Op de dag van ons 55-jarig huwelijksfeest ontvingen wij van de direktie van Ter Horst Co. een prachtige fruitschaal, waarvoor wij via „het Anker" onze dank betuigen. Familie Ten Berge, Stationsdwarsweg 42 Ondergetekenden zeggen langs deze weg de direktie hartelijk dank voor de fruitmand die hen in verband met hun ziekte met de Kerst dagen werd aangeboden. G. Smit, Tabaksgaarden 17 J. Seppenwoolde, Marijkestraat 7 B. M. v. d. Wurp, Lentfertsweg 65 Heel hartelijk dank voor de mooie fruitschaal, die ik op mijn 93e verjaardag van u ontving. Mevr. G. Spenkelink-Maneschijn, Parkstraat 3 Voor de vele blijken van belangstelling t.g.v. ons 40-jarig dienstjubileum zeggen wij hartelijk dank aan direktie, bazen en collegae in de spinnerij/spoelerij. Mej. B. Nieuwenhuis, H. J. van Opstallstr. 63 Mej. D. Harmsen, Bleekstraat 40 A. J. Dannenberg, de Bleijdestraat 25 Ter gelegenheid van ons 50-jarig huwelijksfeest werd ons namens de direktie een fruitmand aangeboden. Graag willen wij voor deze attentie heel hartelijk dank zeggen. Familie Van de Maat, Esstraat 34 Familie Tijhof, Wijnand Zeeuwstraat 98 Familie De Koning, Doorwerth Familie Ligtenberg, Baankamp 21 Familie Brunnekreef, Banisweg 13 Familie Harmsen, Nijverdalseweg 99 Familie Jansen, Hagslagen 107 Familie Hofman, Markeloseweg 16 Familie J. Brinks, Klokkendijk 7c Familie Smit, Holtentorensweg 30 Onderstaande gepensioneerden danken de direktie voor het prachtige wandbord en de enveloppe met inhoud, die zij op de dag van hun afscheid op kantoor in ontvangst mochten nemen. Tevens danken zij de direktie voor het hun toegezegde pensioen. H. Lammertink, Jacobsonstraat 77, Wierden H. v. d. Belt, Hagweg 25 J. Seppenwoolde, Marijkestraat 7 G. J. van Heek, Baankamp la Bij deze zeggen wij de direktie hartelijk dank voor de mooie fruitmand die wij ter gelegen heid van onze 85e verjaardag mochten ontvangen. Mevr. J. Harbers-Bruins, A. Baanstraat 27 Mevr. A. Goorman-Scheppink, Nijv.dalsew. 28 Mevr. B. Juurlink-Nieuwenhuis, J. Luikenstr. 2 De heer H. Lentink, Esstraat 68 23

Het Anker | 1976 | | pagina 25