Onze hartelijke dank aan de Directie van Ter Horst Co. voor de mooie fruitmand, die wij ontvingen t.g.v. onze 90ste verjaardag. Mevr. H. Voortman-Poortman, Maranatha. Mevr. H. Smit-Engbers, Klokkendijk 3. Hiermede betuigen wij de Directie en collegae van Ter Horst Co. onze hartelijke dank voor de vele blijken van belangstelling, ondervonden bij ons 50-jarig jubileum. Tevens danken de heren J. H. Otten en W. Baan de Directie voor het prachtige wandbord en het toegewezen pensioen i.v.m. hun 65e verjaardag. H. v.d. Belt, Hagweg 25. Mej. A. Rensink, Hangerad 26. G. J. van Heek, Baankamp la. J. H. Otten, Lentfertsweg 38. W. Baan, Welleweg 14. Via het „Anker" wil ik de Directie en de leden van de Ondernemingsraad hartelijk danken voor de prachtige fruitmand, die ik tijdens mijn ziekte van hen heb ontvangen. Hr. J. Spenkelink Konginneweg 2a. Voor de financiële steun, die ondergetekenden ontvingen i.v.m. het overlijden van hun man, zeggen zij hartelijk dank aan Directie en personeel van Ter Horst Co. B.V. Mevr. D. Lankamp Averesch. Mevr. C. B. Baan Brinks. Mevr. H. van Putten Giesbers. Mevr. H. A. Voortman-Buursink. Mevr. J. Averesch-Mekenkamp. Mevr. H. van de Maat-Dangremond. Graag willen wij langs deze weg de Directie en personeelsleden van Ter Horst Co. dank zeggen voor de financiële bijdrage, die wij ontvingen na het overlijden van onze vader, de heer J. van Heek. Fam. van Heek, Weijerdstraat 14. Hierdoor willen wij de Directie hartelijk danken voor de belangstelling, getoond na het overlijden van onze moeder, Mevr. A. Tijhof-Nijland. Fam. Mensink. Fam. Teurnissen. Voor alle blijken van medeleven, die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze moeder, Mevrouw J. Gerritsen-ter Avest, zeggen wij U langs deze weg hartelijk dank. Namens de fam. Gerritsen. 23

Het Anker | 1975 | | pagina 25