Dankbetuigingen Langs deze weg willen wij de Directie van Ter Horst Co. hartelijk danken voor de prachtige fruitmand, die wij t.g.v. ons 50-jarig huwelijksfeest van hen hebben ontvangen. Hr. en Mevr. Nieuwenhuis, A. Baanstraat 11. Hr. en Mevr. Brinks, Haarstraat 85. Hr. en Mevr. Weggeveld, A. Baanstraat 8. Hr. en Mevr. Averesch, W. Zeeuwstraat 86. Hr. en Mevr. Bruggink, Van de Broekestraat 29. Hr. en Mevr. Lohuis, Trompstraat 16. Hiermede betuig ik mijn hartelijke dank aan de Directie voor de prachtige fruitmand, die ik t.g.v. mijn 93ste verjaardag mocht ontvangen. Mevr. G. Spenkelink-Maneschijn Parkstraat 3. Onderstaande gepensioneerden danken de Directie van Ter Horst Co. voor het prachtige wandbord en de enveloppe met inhoud, die zij op de dag van hun afscheid op kantoor in ontvangst mochten nemen. Tevens danken zij de Directie voor het hun toegezegde pensioen. G. J. Wevers - H. Smit - A. Koster. Voor Uw gewaardeerde belangstelling en goede wensen alsmede voor de mooie fruitmand, die wij t.g.v. ons 60-jarig huwelijksfeest hebben ontvangen, betuigen wij onze hartelijke dank. Hr. en Mevr. Ten Berge, K. Doormanstraat 42. Via het „Anker" wil ik U hartelijk dank zeggen voor de ontvangen afscheidsuitkering en het mooie wandbord. J. Bruins, Leyerweersdijk 2. Langs deze weg willen wij de bazen en collegae hartelijk danken voor de attentie, die wij tijdens onze ziekte hebben ontvangen. A. J. Dannenberg - de Bleijdestraat 25. G. Schulenburg - v. Wijngaardenstr. 9. Mede namens mijn vrouw mijn hartelijke dank aan de Directie van Ter Horst Co. voor de ontvangst op kantoor en hetgeen ons werd aangeboden i.v.m. mijn 25-jarig dienstjubileum. J. Nijsink - Holterstraatweg 88. Op onze 80ste verjaardag werden wij door de Directie van Ter Horst Co. verrast met een prachtige fruitschaal, waarvoor wij hier onze dank betuigen. Mevr. D. ten Hove-Pijffers, Nassaustraat 4. Mevr. G. Strokap-Tijhuis, J. v.d. Vondelstraat 11. Mevr. J. Sprakel-Veneklaas, Van de Broekestraat 10. H. Strokap, Prinsenstraat 9. H. Bolink, Zuiderstraat 11. Mevr. H. G. ten Berge-Vorschezang, Stationsdwarsweg 42. J. Averesch, „Eltheto" Mevr. G. Bruins-Giesbers, Haarstr. 86. G. ten Bolscher, Lentfertsweg 22. Mevr. H. Bargboer-Waggeveld, A. Baanstraat. 10. Langs deze weg betuig ik mijn hartelijke dank aan de Directie, bazen en collegae van Ter Horst Co. voor hetgeen ik tijdens mijn ziekte van hen mocht ontvangen. G. Nijland - spinnerij spoelerij Mej. A. Albers - naaierij A. Koster - weverij Mej. D. Harmsen - spinnerij. Mevr. Meijerink-Holtvoort - kalanderij Ter gelegenheid van ons 55-jarig huwelijksfeest werd ons namens de Directie een fruitmand aangeboden. Gaarne willen wij voor deze attentie heel hartelijk dank zeggen. Hr. en Mevr. Slagman, Wilhelminastraat 7. Hr. en Mevr. ter Maat, Holtentorensweg 12. Hr. en Mevr. ter Maat, Graaf Ottostraat 7. Hr. en Mevr. ter Harmsel, Weverstraat 6. 22

Het Anker | 1975 | | pagina 24