In memoriam H. Yüceer en N. Yüceer - weverij Door een auto-ongeluk bij Düsseldorf in Duitsland zijn ons twee Turkse werknemers ontvallen - vader H. Yüceer overleed op 11 juni j.l. op de plaats van het ongeval, terwijl Noman, de oudste zoon, vier dagen later aan de verwondingen bezweek. Een zware slag heeft mevrouw Yüceer en de overgebleven kinderen getroffen. Als een wonder zijn zij gespaard gebleven. Wat een fijne vakantiereis naar Turkije had moeten worden, eindigde al op de eerste dag op onvoorstelbaar wrede wijze. Wij wensen de familie alle sterkte toe. G. J. Kamphuis - Turks pension Zeer plotseling is 23 juli van dit jaar G. J. Kamphuis overleden. Pas korte tijd voor zijn heengaan werden wij op de hoogte gesteld, dat een verwoestende ziekte ook dit lichaam als tol zou gaan eisen. Kamphuis heeft slechts een kort ziekbed gehad. Naar menselijke maatstaven is hem veel pijn gespaard gebleven. Ruim 5 jaar is hij in het Turks pension werkzaam geweest. Onder grote belangstelling hebben wij hem naar zijn laatste rustplaats gebracht. Zijn vrouw en kinderen wensen wij alle sterkte toe om dit grote verlies te dragen. J. H. Lankamp - baas viltmakerij Na slechts 4 maanden ziek geweest te zijn, is op 11 september j.l. J. H. Lankamp overleden. Tot kort voor de opname in het ziekenhuis is hij als ploegbaas in de viltmakerij op z'n plaats gebleven. Lankamp verrichtte zijn werk op zijn eigen wijze - dicht bij de mensen, waar hij helpen kon, sprong hij in -. Wij zullen hem in dankbare herinnering gedenken. Zeer velen zijn van de teraardebestelling getuige geweest. Wij hopen dat zijn vrouw en kinderen kracht zullen ontvangen om dit grote verlies te kunnen dragen. ïk m 20

Het Anker | 1975 | | pagina 22