erf vemimMygety FEITEN Graag zouden wij u op deze plaats hebben willen berichten dat we met ons bedrijf weer op de goede weg waren, nadat we in ons Kerst- bericht 1974 melding moesten maken van een recessietoestand. Sinds half december 1974 heeft een belangrijk deel van het personeel werktijdverkorting gehad wegens een teruglopend orderbestand, vertraging in de afroepen en daardoor op lopende eindvoorraden. Een groot deel van ons afnemersbestand ver keert in dezelfde situatie, zowel in binnen- als buitenland. De malaise in de bouwwereld is met name een factor die nogal uitstraalt in onze richting. Ondanks deze sombere situatieschets zijn wij van mening dat er hier en daar aanwijzingen zijn voor een aarzelend herstel. Met name in de viltsector zijn de laatste weken de afleveringen in een duidelijk stijgende lijn. Het ziet er naar uit dat hier het eind van de werktijdverkorting in zicht is. Wij hopen van ganser harte dat, in het belang van onze werkgemeenschap, dit herstel doorzet en spoedig gevolgd zal worden door een al gehele opleving van de vraag naar onze produkten. Dat is noodzakelijk, want na de achter ons liggende slechte jaren heeft alleen het eerste half aar van 1974 een redelijk en hoopgevend resultaat te zien gegeven. Die draad moeten we op de kortst mogelijke termijn weer zien op te pakken en op dat doel zullen alle krachten gebundeld moeten worden gericht. Gaarne willen we tenslotte hier melding maken van de benoeming per 1 januari 1975 tot mededirecteur van ons bedrijf de heer J. ter Horst. Tegelijkertijd heeft de heer A. ter Horst verzocht om, met het oog op zijn toenemende doofheid, zijn directietaak per einde 1976 te mogen neerleggen, aan welk verzoek is vol daan. Wij vertrouwen dat het ons zal gelukken om met inspanning van alle krachten het Ter Horst-schip veilig tussen de economische klippen door te loodsen. De directie. 3

Het Anker | 1975 | | pagina 5