Mijn hartelijke dank aan de directie en de werknemers/sters van Ter Horst Co. B.V. voor de belangstelling tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn man. Tevens dank ik u voor de financiële bijdrage die ik van u mocht ontvangen. Mevr. H. Ligtenberg - van Heek, Vennekesgaarden 41. Langs deze weg wil ik mijn dank betuigen voor alles, ontvangen na het overlijden van mijn man. Mevr. G. J. Pijffers - Jansen, Opbroekweg 13. Graag wil ik mijn dank betuigen voor alles, ontvangen na het overlijden van mijn man. Ik heb dit zeer gewaardeerd. Mevr. D. Immink - Bruins, A. Baanstraat 29. Langs deze weg willen wij de directie van Ter Horst Co onze welgemeende dank betuigen voor de getoonde belangstelling na het over lijden van onze vader en grootvader, alsmede voor het genoten pensioen dat hij in zijn leven mocht ontvangen. Familie Pluimers, Holterweg 54. Langs deze weg zeggen wij afdelingschefs, collegae en oud-collegae hartelijk dank voor de belangstelling tijdens de ziekte en het mede leven na het heengaan van mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa. Uit aller naam: Mevr. C. M. Struik - Bode. Voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn man en de financiële bij drage die ik mocht ontvangen, wil ik de directie en het personeel van de firma Ter Horst heel hartelijk dank zeggen. Mevr. J. Pas - ten Hove. Hiermede wil ik van harte de directie en alle personeelsleden bedanken voor de financiële bijdrage die ik mocht ontvangen na het over lijden van mijn man. Mevr. F. Keizer - Brinks, Westerstraat 6. Graag willen wij langs deze weg, mede namens de familie, de directie van Ter Horst Co. dank zeggen voor het pensioen dat mijn moeder genoten heeft. Mevr. A. ten Berge - Poortman. Vóór alle blijken van medeleven, die we mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Mannes Wilbers zeggen wij u langs deze weg hartelijk dank. Namens de familie Wilbers. Voor de van de directie en werknemers/sters ondervonden financiële steun na het overlijden van mijn man, zeg ik langs deze weg hartelijk dank. Mevr. A. G. Dam Wiechers - ter Weel, Marcus Samuelstraat 6, Enter. Mevrouw J. Goossen - Paalman wil langs deze weg haar hartelijke dank betuigen aan de directie en werknemers/sters voor de financiële bijdrage die zij na het overlijden van haar man heeft ontvangen. Mevr. J. Goossen - Paalman, Banisweg 45. 24

Het Anker | 1975 | | pagina 26