Op ons 40-jarig huwelijksfeest werden wij verrast met een fruitmand. Dit hebben wij bijzonder op prijs gesteld en wij willen hiervoor onze hartelijke dank betuigen. J. Dannenberg G. E. Dannenberg - Lankamp, de Bleijdestraat 15. Tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis ontving ik van baas en collegae van de kalanderij een heerlijke vleesschotel. Hiervoor mijn hartelijke dank. J. Pas, Lentfertsweg 66a. Mede namens mijn vrouw, mijn hartelijke dank aan de directie voor de fruitmand die wij ont vingen op ons 55-jarig huwelijksfeest. G. J. Pas, Blinde Banisweg 11. T.g.v. ons 50-jarig huwelijk werd ons namens de directie een fruitmand aangeboden. Graag willen wij voor deze attentie heel hartelijk dank zeggen. G. Averesch, Markeloseweg 75. J. H. Velnaar, Enterstraat 76. G. Mensink, Huttenwal 22. G. H. Hofstede, Hangerad 29. Langs deze weg betuigen wij onze hartelijke dank voor de fruitmand ontvangen op onze 80ste verjaardag. B. J. Ehrenhard, W. Zeeuwstraat 69. Mevr. J. Rozendom, Voortman, Bouwstraat 6. S. Baan, Bleekstraat 26. Mej. J. v. d. Dijk, Schoolstraat 15. D. J. Wolterink, Esstraat 108c. J. Strokap, J. v. d. Vondelstraat 11. Ondergetekenden zeggen de directie hartelijk dank voor de fruitmand ontvangen t.g.v. hun 85ste verjaardag. Mej. H. W. Hoefhamer, Bouwstraat 45. Mevr. J. Dannenberg - Engbers, J. ter Horst straat 20. M. Boerman, Walstraat 26. Mevr. J. Kwintenberg - Deijk, Nijverdalseweg 24. Mevr. H. Assink - Poortman, Haarstraat 171. Mevr. J. S. van Eerden - Warmink. Hartelijk dank aan de directie voor het mooie fruit dat ik tijdens mijn ziekte mocht ontvangen. Ook collegae en bazen van de weverij mijn hartelijke dank voor de van hen ontvangen attenties. J. H. Scherphof. Hierbij dank ik de directie van Ter Horst Co. B.V. voor de ontvangst op kantoor i.v.m. mijn pensionering en voor het verkregen cadeau. Tevens dank ik collegae van de kalanderij voor de goede samenwerking gedurende de vele jaren. G. J. v. d. Maat. Voor uw hartelijke deelneming na het over lijden van mijn man en de financiële steun die ik van de directie en het personeel mocht ont vangen wil ik u allen langs deze weg mijn oprechte dank betuigen. Mevr. H. Haase - Weijssink, Holtentorensweg 47. 23

Het Anker | 1975 | | pagina 25