Dankbetuigingen Allen die een kerstpakket van de firma Ter Horst Co. B.V. ontvingen zeggen hierbij de directie heel hartelijk dank. Voor velen is het uitpakken van dit pakket ieder jaar weer een feest. Vóór de Kerstdagen werden wij thuis of in het ziekenhuis verrast met een mooie fruitschaal en de goede wensen voor een spoedig herstel. Wij willen de directie daarvoor hartelijk dank zeggen. H. Mensen - J. Waggeveld - J. Stegeman - W. Bekkemens - J. W. Kettelarij - J. Seppen- woolde - G. Baan - G. J. Nieuwenhuis. Onderstaande gepensioneerden danken de directie voor het prachtige wandbord en enve loppe met inhoud die zij op de dag van hun afscheid op kantoor in ontvangst mochten nemen. Tevens danken zij de directie voor het hun toe gezegde pensioen. H. Voortman - J. H. Dannenberg - E. R. Blom. Langs deze weg wil ik, mede namens mijn vrouw, de directie hartelijk dank zeggen voor de fruitmanden die wij ter gelegenheid van onze 50-jarige echtvereniging en mijn 80e verjaardag mochten ontvangen. Van het kantoorpersoneel ontvingen wij een mooi bloemstuk waarvoor eveneens onze har telijke dank. M. Voortman, Wierdensestraat 109. Heel hartelijk dank voor de mooie fruitmand die ik op mijn 92ste verjaardag van u ontving. Mevr. G. Spenkelink-Maneschijn, Parkstraat 3. Ondergetekenden zeggen de directie hartelijk dank voor de enveloppe met inhoud en het mooie wandbord die zij bij hun afscheid i.v.m. een toegewezen WAO-uitkering ontvingen. Tevens hartelijk dank voor het prachtige Sint Nikolaascadeautje. W. Pijffers - J. Bruins - H. Gerritsen - J. Schepers - D. Nijsink - J. W. Rouwendal - J. W. Karkdijk. Na een mij overkomen ongeval ontving ik van de directie en het personeel van de viltmakerij prachtige fruitmanden. Langs deze weg mijn hartelijke dank hiervoor. A. Pijffers, Nijverdalseweg 39. Via het „Anker" wil ik u hartelijk dank zeggen voor de ontvangen afscheidsuitkering en het mooie wandbord. Mej. J. Dangremond, Bouwstraat 25. Ik betuig mijn hartelijke dank aan de directie van Ter Horst voor de ontvangst op kantoor en voor hetgeen aan mij en mijn vrouw werd aangeboden t.g.v. mijn 50-jarig jubileum. J. W. Dommerholt, Holtentorensweg 35. Hartelijk dank aan collegae voor de heerlijke vleesschotel die ik tijdens mijn ziekte mocht ontvangen. G. Hofstede, Koninginneweg 2. Voor de vleesschotels, ontvangen tijdens mijn ziekte van personeel en collegae uit de spinnerij/spoelerij, zeg ik hartelijk dank. G. Nijland, Prins Mauritsstraat 25. 22

Het Anker | 1975 | | pagina 24