Langs deze weg wil ik mijn dank betuigen voor alles, ontvangen na het overlijden van mijn man. Mevr. Goossen, Holtentorensweg. Hierbij hartelijk dank aan de Directie van Ter Horst en Co. B.V. voor de welgemeende woor den en het prachtige wandbord dat ik op mijn pensioengerechtigde leeftijd mocht ontvangen. Ook baas Pijffers en personeel van de afd. kalanderij hartelijk dank voor de belangstelling en het cadeau onder couvert. Joh. Kreijkes. Het is mij niet mogelijk iedereen persoonlijk te bedanken voor de belangstelling en vele ca- deaux die ik mocht ontvangen t.g.v. van mijn 25-jarig jubileum. Langs deze weg wil ik dan, mede namens mijn vrouw, allereerst de directie bedanken voor de ontvangst op kantoor en de enveloppe met in houd en voor het boeket bloemen. Ook mijn hartelijke dank aan collegae en personeel van de spinnerij en spoelerij die het aan belangstelling niet lieten ontbreken. H. Beldman - Spinnerij/spoelerij. Op mijn 80e verjaardag ontving ik een prach tige fruitschaal van de directie. Voor dit blijk van medeleven wil ik u heel hartelijk dank zeggen. Mevr. Ter Harmsel-Seppenwoolde, Welleweg 1. Hiermede dank ik, mede namens mijn broer, al diegenen die van hun belangstelling hebben blijk gegeven na het overlijden van onze ouders. Ook mijn hartelijke dank voor de financiële bijdrage. In het bijzonder wil ik de directie danken voor het pensioen dat vader zo lang heeft mogen ontvangen. Tevens dank ik voor het wandbord en 't mooie reiswekkertje dat ik persoonlijk mocht ont vangen. Mej. H. Boerman, Haarstraat 145. Graag wil ik langs deze weg, mede namens mijn man, de Directie van Ter Horst Co. B.V. hartelijk dank zeggen voor de prachtige fruit mand ontvangen op mijn 80ste verjaardag. Mevr. D. Immink - Bruins, A. Baanstraat 29. Nu wij de fabriek verlaten hebben i.v.m. onze 65e verjaardag en wij niet van iedereen per soonlijk afscheid hebben kunnen nemen, wensen wij u allen het allerbeste voor de toe komst. Voor het ontvangen wandbord en het ons toe gezegde pensioen willen wij de directie heel hartelijk danken. J. Oud Aanstoot. H. Rensen. Via het „Anker" betuig ik mijn hartelijke dank aan de Directie van Ter Horst voor de ont vangst op kantoor en voor hetgeen aan mij en mijn vrouw werd aangeboden t.g.v. mijn 50- jarig jubileum. H. Scheppink, Holtentorensweg 29. Hiermede betuig ik mijn hartelijke dank aan de directie voor de enveloppe met inhoud die ik t.g.v. mijn 50-jarig jubileum mocht ontvangen. Namens mijn vrouw hartelijk dank voor het boeket bloemen. Verder hartelijk dank aan de bedrijfsleiding en collegae voor de bloemen en cadeaux en voor de door hen betoonde belangstelling. J. Poortman, Margrietlaan. Gaarne maken wij van deze gelegenheid gebruik om de directie en collegae hartelijk te danken voor alle attenties ontvangen t.g.v. ons 25-jarig dienstjubileum. W. Haase - Weverij. J. Haase - Schilder. Graag wil ik de directie van Ter Horst en Co. hartelijk dank zeggen voor de prettige ont vangst op kantoor en voor de enveloppe met inhoud t.g.v. mijn 25-jarig jubileum. Allen die deze dag met mij tot een feestdag hebben ge maakt, heel hartelijk dank. G. H. Altink - Spinnerij. Mijn hartelijke dank aan de directie en de werknemers/sters van Ter Horst en Co. B.V. voor de financiële bijdrage die ik van u mocht ontvangen na het overlijden van mijn man. Mevr. J. Nijland - Jansen, Esstraat 96. 15

Het Anker | 1974 | | pagina 17