Dankbetuigingen Zoals ieder jaar ontvingen wij kort voor Kerst mis het traditionele Kerstpakket. Elk jaar opnieuw betekent de inhoud voor ons gepen sioneerden een smakelijke verrassing. Ook de jaarlijkse gepensioneerdentocht, met onbekende bestemming, is voor vele gepensio neerden een belevenis waar men naar toe leeft en achteraf met plezier aan terug denkt. Misschien een goede traditie, maar ook een bijdrage tot de instandhouding tussen ge pensioneerden en Ter Horst Co. B.V. Onze hartelijke dank daarvoor aan de Directie. Hartelijk dank aan de Directie van Ter Horst Co. B.V. voor de prachtige fruitschaal die wij van u mochten ontvangen op ons 50-jarig huwelijksfeest. Familie J. Roosink, Lentfertsweg 18. Familie G. Baan, Hagweg 9. Voor het heerlijke fruit en het mooie reiswek- kertje met de Kerstdagen door u aangeboden, zeg ik heel hartelijk dank. Tevens betuig ik mijn dank aan de directie voor het prachtige wandbord en de enveloppe met inhoud, welke ik op mijn pensioneringsdag mocht ontvangen. Mevr. T. Femkert - Schippers, Almelo. Bij deze zeggen wij de directie hartelijk dank voor de prachtige fruitmand die wij ter ge legenheid van onze 80e verjaardag mochten ontvangen. Tevens doen wij u de beste wensen toekomen voor u en uw bedrijf. Mevr. H. Averesch - Figtenberg, Dr. Stokkers straat 17. Mevr. G. Seppenwoolde - ter Harmsel, Haar- straat 93. Mevr. J. Averesch - Mekenkamp, Markelose- weg 75. Op mijn 85ste verjaardag werd ik verrast met een mooie fruitschaal. Hiervoor wil ik de directie van Ter Horst hartelijk dank zeggen. Mevr. Ten Bolscher - Ter Haar, Hogepad 29. Hartelijk dank aan de directie van Ter Horst en Co. B.V. voor de mooie fruitmand op mijn 91e verjaardag ontvangen. Mevr. G. Kreijkes-Kappert, v. d. Broekestr. 17. Via het „Anker" wil ik u hartelijk dank zeggen voor het fruitbakje en het reiswekkertje dat ik met de Kerstdagen mocht ontvangen. Wegens ziekte moest ik, na 35 jaar in uw be drijf gewerkt te hebben, thuisblijven. Ik ontving een prachtig wandbord en een af- scheidsuitkering, waarvoor ik zeer dankbaar ben. Mej. G. Harbers, Esstraat 64. Ondergetekenden zeggen de directie hartelijk dank voor de fruitmand die zij tijdens hun ziekte ontvingen. G. J. Meijerink, Hangerad 8. A. J. Seppenwoolde, Nassaustraat 25. Hartelijk dank aan de directie van Ter Horst voor het mooie fruit dat ik tijdens mijn ziekte mocht ontvangen. Ook baas Pijffers en personeel van de Kalan- derij hartelijk dank voor de vleesschotel. J. Kreijkes - Kalanderij. Vanaf deze plaats wil ik allen hartelijk danken die mij i.v.m. mijn ziekte een vleesschotel en fruitmanden brachten. G. Baan - Weverij Bijvank II. Hierbij betuig ik mijn hartelijke dank voor de vele blijken van deelneming na het overlijden van mijn man en voor de financiële steun die ik van de directie en het personeel mocht ont vangen. Mevr. Kreijkes - Mulder, Holterstraatweg 156. Voor uw hartelijke deelneming na het over lijden van mijn man en de financiële steun, die ik van de directie en het personeel mocht ont vangen wil ik u allen langs deze weg mijn oprechte dank betuigen. Mevr. J. Knol - Voortman, Markeloseweg 25. 14

Het Anker | 1974 | | pagina 16