O R NIEUWS VAN DE In het laatste Anker hebt u kunnen lezen, dat ons bedrijf met de installatie van de nieuwe Ondernemingsraad weer een officieel overleg orgaan heeft gekregen. Een terugblik leert ons dat in het tijdsbestek van een half jaar veelvuldig overleg heeft plaats gehad. Na de oprichtersvergadering op 23 november 1973 is de raad liefst tien maal bijeen geweest om zich over allerlei zaken aangaande het bedrijf en de daarin werkende mensen te be raden. commissarissen bij de reorganisatie in 1972 en 1973 gesteld heeft nog niet geheel bereikt, maar de opgaande lijn zet zich voort. Indien een ieder zich op zijn of haar plaats blijft inzetten voor een zo goed mogelijk resultaat, is er reden om de toekomst met ver trouwen tegemoet te zien. Deze vergadering werd door alle aanwezigen bijzonder positief gewaardeerd. Duidelijkheidshalve dient opgemerkt te worden dat de werktijdregeling rondom Kerst 1973 en de daarop volgende dagen van Oud en Nieuw, het tot stand brengen van een nieuw reglement voor de Ondernemingsraad en de werktijd regeling per 1 juli 1974 nogal wat tijd gevergd heeft. De vergadering van 4 juni j.l. was naar onze indruk wel het hoogtepunt in de periode die nu achter ons ligt. In deze vergadering, waar ook de oud-presi dent-commissaris, de heer A. P. Zwager en de huidige president-commissaris, de heer N. H. van Heek aanwezig waren, kwamen voor het eerst de financiële gegevens van het bedrijf op tafel. Een historische dag derhalve. Na de bedroevende cijfers van 1972 en ge deeltelijk 1973 vernam de ondernemingsraad met vreugde, dat er sedert augustus 1973 een duidelijke kentering ten goede valt waar te nemen. We hebben het doel dat de direktie zich met de 13

Het Anker | 1974 | | pagina 15