PUZZELRUBRIEK If De lettergreep-puzzel uit 't laatste kerstnummer viel blijkbaar in de smaak: er kwamen 28 op lossingen binnen, waarvan 26 stuks geheel goed, 2 stuks niet helemaal volledig. Na de loting kwamen de volgende winnaars uit de bus: 1. A. Fidom 2. G. J. J. Beunk 3. J. H. Lankamp 4. J. Pieffers (gep.) 5. Mevr. E. Wijting Afd. Geurne Afd. Spoelerij Afd. Viltmakerij Holten Rijssen De prijsjes kunnen als gewoonlijk weer bij de Afd. Personeelszaken worden afgehaald. Voor de doorgewinterde puzzelaars was de puzzel wel een beetje te gemakkelijk en er was niet zo heel veel fantasie voor nodig om eerst de heilwens voor het nieuwe jaar en vervolgens de woorden te vinden. Wij hebben nu een wat moeilijker lettergreep raadsel voor u gemaakt. Het eist wat meer geduld en handigheid maar het is beslist geen hersenbreker. Hier volgen dan de lettergrepen die u moet ge bruiken om de gevraagde woorden te vormen. De eerste en vierde letter van deze woorden vormen, van boven naar beneden gelezen, de naam van een nederlandse schrijver en de titel van een van zijn boeken. a - ab - am - ben - broek - ca - de - de - dek - e - ha - ha - klauw - la - len - lend - lig - loos - mo - naam - ne - ne - nes - noen - ra - ring - ris - rol - slaa - sta - su - te - tie - tief - tje - tred - uit - ve - ven - ven - ver - wicht - zaal - ze. Omschrijving van de woorden: 1. generaal pardon 2. vleesgerecht 3. sleur 4. koekoeksbloem 5. sorteren 6. wanhopig 7. saai 8. plaats in Zuid-Holland 9. lunchroom 10. drievoet 11. loopvogel 12. voorgerecht 13. balans 14. moeilijk 15. pseudoniem Veel succes! De puzzelredakteur. 12

Het Anker | 1974 | | pagina 14