De Directie van Ter Horst Co. B.V. ont vangt hiermede onze hartelijke dank voor de prachtige fruitschaal die wij mochten ontvangen op de dag dat wij 55 jaar lang voor elkaar ge spaard waren gebleven. H. Goorman en A. Goorman - Scheppink, Nijverdalseweg 28 W. Kreijkes en H. Kreijkes - Jansen, Banisweg 15. Op ons 60-jarig huwelijksfeest werden wij ver rast met een fruitmand van de Directie van Ter Horst Co. B.V. Dit hebben wij bijzonder op prijs gesteld en wij willen hiervoor onze hartelijke dank betuigen. Familie F. J. Langkamp, Piet Heinstraat 10. Allen, die tijdens de Kerstdagen 1972 i.v.m. hun ziekte van de Directie een fruitmand mochten ontvangen, betuigen via het Anker" hun dank. Allen die een kerstpakket van de firma Ter Horst Co. B.V. ontvingen zeggen hierbij de Directie heel hartelijk dank. Het is voor velen van hen ieder jaar weer een feest om dit pakket uit te pakken. Tevens wensen zij u een voorspoedig nieuwjaar. De gepensioneerden, weduwen en invaliden. Op de dag van ons 25-jarig jubileum werden wij op een prettige wijze door de Directie op kantoor ontvangen waarvoor wij hartelijk dank zeggen; als blijk van waardering werd ons een enveloppe met inhoud aangeboden waarvoor eveneens onze dank. Veel belangstelling mochten wij die dag ont vangen van collegae en leidinggevend perso neel uit de weverij, dit heeft ons goed gedaan en ook hiervoor willen wij allen hartelijk dank zeggen. A. Koster - M. Slagman - A. Willems. Het is mij niet mogelijk iedereen persoonlijk te bedanken voor de vele belangstelling en ca- deaux die ik mocht ontvangen t.g.v. mijn 25-jarig jubileum. Langs deze weg wil ik dan allereerst de Directie bedanken voor de ontvangst op kantoor, de enveloppe met inhoud en de bloemen die mijn vrouw ontving. Verder mijn hartelijke dank aan collegae en personeel van de weverij, die het aan belang stelling niet lieten ontbreken. M. Averesch, Weverij. KONINGIN WILHELMINA FONDS Naar aanleiding van de jaarlijkse bijdrage van Directie en Personeel voor het Koningin Wil- helmina Fonds voor de Kankerbestrijding, ontvingen wij onderstaand schrijven van deze vereniging: Geachte dames en Heren, In antwoord op Uw schrijven, bevestigen wij de ontvangst van Uw bijdrage van 282,50. Door o.a, verbetering van de behandelingsme thode worden steeds betere resultaten bereikt. Hierdoor kan veel lijden worden verzacht en voorkomen. Uw hulp is voor de kankerbestrijding onmis baar. Hartelijk dank! Met vriendelijke groeten verblijven wij, hoogachtend, Nederlandse Vereniging tot steun aan het KONINGIN WILHELMINA FONDS voor de kankerbestrijding (w.g. N. W. J. de Bruin, directeur). Op mijn 80ste verjaardag ontving ik van de Directie van Ter Horst Co. een mooie fruit schaal; langs deze weg wil ik hiervoor mijn oprechte dank betuigen. G. J. ten Berge, Stationsdwarsweg 42. De heer J. W. Kappert betuigt hiermede zijn hartelijke dank aan de Directie voor de ont vangst op kantoor t.g.v. zijn 50-jarig jubileum, waarbij hij een enveloppe met inhoud en zijn vrouw een boeket bloemen ontving. Tevens hartelijk dank aan allen die deze dag voor hem tot een onvergetelijke hebben ge maakt. 18

Het Anker | 1973 | | pagina 20