WIJ HEBBEN WEER EEN Alhoewel op 23 november 1973 de vlag op ons bedrijf niet was uitgehangen, was het toch wel een belangrijke dag voor Ter Horst Co. B.V. Op die vrijdag namelijk kwam de nieuwe On dernemingsraad voor de eerste maal bijeen onder voorzitterschap van de heer A. H. ter Horst. Zoals u reeds op de aanplakborden hebt kun nen lezen bestaat de nieuwe OR verder uit de volgende leden: H. ten Berge, G. J. Braamhaar, G. J. Breden- oord, H. Hakkert, S. G. Harmsen, J. Leusink, H. Nijkamp, J. W. Rouwendal, J. Spenkelink, A. H. Wennemers. In zijn openingsrede sprak de voorzitter er zijn voldoening over uit, dat er weer een Onder nemingsraad is. Hij dankte de leden voor hun bereidheid aan de verkiezingen deel te nemen en voor het aan vaarden van de functie van O.R.-lid. Hij sprak de hoop uit, dat het werk van de Ondernemingsraad goede vruchten zou mogen afwerpen in het belang van het bedrijf en van allen die daarin werkzaam zijn. Wanneer we ons samen met goede wil hier voor inzetten, moet het zeker mogelijk zijn dit doel te bereiken, was de strekking van het be toog van de voorzitter. Het is niet mogelijk nu reeds een volledig verslag van deze eerste vergadering in het An ker te publiceren. Te zijner tijd zal het O.R.-verslag echter in ons blad of langs andere weg verschijnen. LET-TS R-G HE Uit de navolgende lettergrepen moeten 15 woorden worden gevormd, volgens onder staande omschrijving. De eerste en derde letters van deze woorden van boven naar beneden gelezen vormen een wens. Oplossingen vóór 31 januari naar de redaktie van het Anker". Voor de goede oplossing zijn 5 prijsjes beschik baar. ca - cho - co - dak - dam -du-e-e-e - een - eind - el - gla - heid - hot - i - ja - ker - kim - land - leed - lief - lig - lood - maak - mer - mi - na - nar - punt - se - ta - tal - ten - ter - tie - tie - tot - ven - ver - vlie - wa - wui - zaam - zeep. 1. waddeneiland 8. bevallig 2. laatste halte 9. opvoeding - be 3. dieptemeet schaving instrument 10. nazwaaien 4. genoegen in een 11. sop andermans on 12. bijbels figuur geluk 13. leperd 5. negerstam 14. kaassoort 6. het alleen zijn 15. verdoving 7. nabootsing Het is wel de bedoeling, dat u alle 15 woorden in uw oplossing vermeldt. Veel succes! 11

Het Anker | 1973 | | pagina 13