Aan lief personeel Wanneer wij, gewoonte getrouw, een terugblik willen geven over de gang van zaken in ons bedrijf in het bijna afgelopen jaar, dan kunnen wij wel het beste aanknopen aan onze mededeling in „Het Anker" van augustus j.l. Wij mogen vaststellen dat de daarin geschetste ontwikkeling zich heeft voortgezet en dat de uitgesproken verwachtingen zijn bewaarheid. Met onze nieuwe artikelen gaat het nog steeds de goede kant uit en de toename van de vraag is zelfs zodanig dat het nodig is gebleken nog extra getouwen aan te schaffen in de smallere breedtes. Deze moderne getouwen zullen, naar wij hopen, nog voor het einde van dit jaar in produktie komen. De viltafdelingen zijn intussen inderdaad geheel in 3 ploegen gekomen en hoewel uiteraard met seizoenschommelingen rekening dient te worden gehouden, verwachten wij toch de produktie op het huidige peil te kunnen handhaven. Om in de personeelsbehoefte te voorzien, werden weer een aantal turkse werknemers aangetrokken, die inmiddels al een plaats in ons bedrijf hebben gevonden. Een nieuwe groep Turken wordt binnenkort verwacht en deze mensen zijn dan in het bijzonder bestemd voor de spinnerij. Uit een en ander blijkt wel dat er sprake is van een zekere expansie. Dit betekent echter niet dat wij al zijn waar we wezen willen. Er zal verder gebouwd moeten worden aan de toekomst van ons bedrijf waar we allemaal zo nauw bij betrokken zijn. beste krachten hiervoor in te zetten, dan mogen wij 1973 met vertrouwen tegemoet zien. Tot slot willen wij al onze medewerkers danken voor al hetgeen in het afgelopen jaar werd gepresteerd en hen gaarne van harte een gelukkig en voorspoedig nieuwjaar toewensen. De Directie. Wanneer we voortgaan met gezamenlijk onze

Het Anker | 1972 | | pagina 3