Aan Directie en werknemers/sters van Ter Horst Co. N.V. hartelijk dank voor de financiële bijdrage, die ik na het overlijden van mijn man mocht ontvangen. Mevr. B. Deijk - Assink. Hierbij danken wij de Directie van Ter Horst Co. N.V. voor het pensioen en de attenties die wijlen mevrouw Immink - Ter Welle gedurende lange jaren mocht ontvangen. Familie D. Smit, Holtentorensweg. Langs deze weg betuig ik mijn oprechte dank voor het pensioen, het wandbord en de enveloppe met inhoud, mij aangeboden door de Directie t.g.v. mijn pensionering. Verder heel hartelijk dank aan bazen, personeel, bedrijfsleiding en kalanderpersoneel voor alle mooie kadoos. H. J. Rugenbrink - Goor. Mede namens mijn man hartelijk dank voor de prachtige fruitmand op mijn 80ste verjaardag ontvangen. Mevr. G. Pas - ten Bolscher, BI. Banisweg 11. De Directie van Ter Horst Co. N.V. ontvangt hiermede onze hartelijke dank voor de prachtige fruitmand die wij mochten ontvangen op de dag dat wij 50 jaar lang voor elkaar gespaard waren gebleven. G. J. Jansen A. Jansen - Rozendom, Oosterhofweg 40. Via het „Anker" betuig ik mijn oprechte dank aan de Directie en het personeel voor de financiële bijdrage die ik na het overlijden van mijn man mocht ontvangen. Mevr. H. ten Hove - Pijffers, Nassaustraat 4. Ter gelegenheid van ons 50-jarig huwelijksfeest werd ons namens de Directie een fruitmand aangeboden. Gaarne willen wij voor deze attentie heel hartelijk dank zeggen. G. Poortman J. Poortman - Averesch, Hangerad 22. Hartelijk dank aan bazen en personeel van weverij Bijvank II voor de mooie plant die ik van hen mocht ontvangen. J. Voortman. Gaarne wil ik ook namens mijn vrouw de Directie van Ter Horst Co. N.V. hartelijk dank zeggen voor de prettige ontvangst op kantoor, waar ik een enveloppe met inhoud en mijn vrouw een prachtig boeket bloemen ontving ter gelegenheid van mijn 50-jarig dienstjubileum. F. Koster - Portier. 19

Het Anker | 1972 | | pagina 21