Dankbetuigingen Uw blijk van medeleven na het overlijden van mijn lieve man heb ik zeer op prijs gesteld. Mede namens de kinderen wil ik u daarvoor hartelijk dank zeggen. Mevr. H. Smit - van Dolderen. Hierbij dank ik de Directie hartelijk voor de prachtige fruitbak, welke ik op mijn 80ste verjaardag heb ontvangen. Het was een grote verrassing voor mij. A. M. Altink - Enterstraat 142. Op ons 50-jarig huwelijksfeest werden wij verrast met een fruitmand van de Directie van Ter Horst Co. N.V. Dit hebben wij bijzonder op prijs gesteld en wij willen hiervoor onze hartelijke dank betuigen. J. Poortman J. Poortman - Meijer, Hangerad 25. Hiermede betuig ik mijn hartelijke dank aan de Directie van Ter Horst Co. N.V. voor de prachtige fruitmand waarmede ik werd verrast t.g.v. mijn 90ste verjaardag op 7 september j.l. Mevr. G. Spenkelink - Parkstraat 3. Hiermede wil ik van harte de Directie en alle personeelsleden bedanken voor de financiële bijdrage die ik mocht ontvangen na het overlijden van mijn man. Mevr. M. Boerman - Nieuwenhuis, Holtentorensweg 9. Ondergetekende zegt de Directie hartelijk dank voor het prachtige wandbord en de enveloppe met inhoud, ontvangen bij zijn afscheid i.v.m. een toegewezen W.A.O.-uitkering. Gaarne laat hij zijn dank vergezeld gaan met de beste wensen voor het bedrijf. J. Koster, van Wijngaardenstraat 10. Mede namens mijn vrouw zeg ik de Directie hartelijk dank voor de prachtige fruitmand op mijn 80ste verjaardag ontvangen. G. Averesch - Markeloseweg 75. De heer J. Dannenberg wil bazen en collegae van spinnerij en spoelerij Beek hartelijk dank zeggen voor de heerlijke vleesschotel. J. Dannenberg. hiermede betuigen wij onze hartelijke dank aan de Directie van Ter Horst Co. N.V. voor het mooie wandbord, het aan ons toegekende pensioen en de hartelijke ontvangst op het kantoor. J. Baan - Batchingkamer, E. Kippers - Spoelerij, A. Ligtenberg - Kalanderij, J. Voortman - Weverij. 18

Het Anker | 1972 | | pagina 20