In memoriam JANNES VRUGTEVEEN Holterstraat 10 Op 30 oktober j.l. werd Jannes Vrugteveen ziek en moest in een ziekenhuis worden opgenomen. Het onderzoek bleek gunstig te zijn verlopen en vrijdag 10 november j.l. zou hij uit het ziekenhuis worden ontslagen. Tot onze ontsteltenis vernamen wij 10 november dat Jannes Vrugteveen diezelfde ochtend in 't ziekenhuis aan een hartaanval was overleden op de leeftijd van ruim 62 jaar. Jannes Vrugteveen was sinds 1 december 1924 bij ons in dienst. Hij kwam in de afdeling spoelerij, waar hij copsspoeler werd. Met uitzondering van een kleine onderbreking van ongeveer een jaar, dat Jannes in de Viltmakerij bij de machines hielp, is hij al die jaren als copsspoeler werkzaam geweest. Hij was een man van weinig woorden, een goede, accurate werker die goed met de bazen kon opschieten, een man die zijn collegae graag mochten. Hij was vrijgezel, die bij zijn zuster inwoonde en graag tuinierde en duiven hield. Ons medeleven gaat uit naar zijn zuster en verdere familie, die wij alle sterkte toewensen om dit verlies te kunnen dragen. Het bedrijf verliest in hem een waardevolle kracht. Jannes Vrugteveen ruste in vrede. GERRIT JAN HARMSEN Bleekstraat 40 Op dinsdag 17 oktober j.l. overleed na een langdurig ziekbed onze medewerker G. J. Harmsen op de leeftijd van ruim 49 jaar. Deze medewerker, die van 5 februari 1962 tot 3 oktober 1964 bij de Kamgarenspinnerij „RIESSEN" werkte, kwam op 5 oktober 1964 bij ons in dienst en wel in de afdeling Krasserij, waar hij in 1968 wegens ziekte lichter werk moest gaan doen. In augustus 1971 volgde zijn overplaatsing naar de weverij alwaar hij opgeleid zou worden tot kammenreparateur. Deze opleiding kon echter niet beëindigd worden, omdat G. J. Harmsen op 13 december 1971 wederom ziek werd, van welk ziekbed hij helaas niet meer zou terugkeren. In de jaren dat G. J. Harmsen bij ons in dienst is geweest heeft hij zich doen kennen als iemand waarmede het en voor de bazen en voor de collegae plezierig was om samen te werken. Gerust kan gesteld worden, dat hij in de afdeling een geziene figuur was. Wij zullen altijd een goede herinnering aan G. J. Harmsen blijven houden. Hij was vrijgezel en laat dus geen vrouw en kinderen achter. Onze deelneming gaat dan ook uit naar zijn naaste familie. Gerrit Jan Harmsen ruste in vrede. Bij de foto's: Links: J. Vrugteveen Rechts: G. J. Harmsen 16

Het Anker | 1972 | | pagina 18