Gedurende de afgelopen maanden vierden 1 werkneemster en 3 werknemers hun 25- of 50-jarig jubileum: 25 jarig: 29. 9.1972: Mej. J. Wessels - spinster. 9.10.1972: H. Rouwendal - Centrale Werkplaats, die de laatste maanden wegens ziekte thuis moest blijven. 3.11.1972: G. H. Wolterink - Centrale Werkplaats bankwerker/lasser/ fitter. 50-jarig: 17.11.1972: G. Lankamp - Krasserij, het laatste jaar wegens ziekte thuis. Op de voor hen feestelijke dag werden de jubilarissen door de Directie op het kantoor ontvangen en door een der Directieleden toegesproken. Het kon niet anders of het moesten woorden van dank en waardering zijn voor al het werk dat een ieder tijdens die 25 - 50 jaar voor Ter Horst Co. N.V. had gedaan; of het nu was in de Krasserij, Spinnerij, Weverij of Centrale Werkplaats, men heeft geholpen ,,'n Stoom" te maken tot wat ze nu is. Deze woorden gingen vergezeld van de gebruikelijke insignes (zilver of goud), de enveloppe met inhoud en voor onze 50-jarige jubilaris het polshorloge de enveloppe met inhoud. Mejuffrouw Wessels werd door ons in de bloemetjes gezet en werd nog eens nadrukkelijk gewezen op het feit dat het vooral voor dames hoe langer hoe meer een uitzondering wordt dat men zo lang bij dezelfde werkgever in dienst blijft. De echtgenotes, die mede in de huldiging betrokken waren, kregen bloemen geoffreerd. Na dit meer officiële gedeelte kwamen, bij koffie en gebak, de tongen los. Het kon niet anders of het gesprek ging terug naar de jaren toen men voor het eerst de fabriekspoorten binnenstapte en hoe de toestand toen was in het bedrijf. Met familieleden, vrienden en collegae vierde men deze dag verder in huiselijke kring. Bij de foto's 1: Mej. J. Wessels; 2: H. Rouwendal; 3: G. H. Wolterink; 4: G. Lankamp 10

Het Anker | 1972 | | pagina 12