Dankbetuigingen Hierbij zeg ik de Directie van Ter Horst Co. N.V. hartelijk dank voor de prachtige fruitmand die ik t.g.v. mijn 80ste verjaardag mocht ontvangen. Mevr. J. Kwintenberg - van Brussel, Nijverdalseweg 52. Bij deze wil ik Directie en Personeel hartelijk dank zeggen voor de financiële bijdrage die ik na het over lijden van mijn man mocht ontvangen. Ook mijn dank voor het kerstpakket dat ik ontving. Mevr. J. H. Beverdam - Pluimers, Kruissteenweg 62, Wierden. Hiermede betuigen wij onze hartelijke dank aan de Directie van Ter Horst Co. N.V. voor de prachtige fruitmand die wij t.g.v. ons 55-jarig huwelijksfeest mochten ontvangen. J. ten Hove, H. ten Hove - Pijffers, Nassaustraat 4. Via het „Anker" zeg ik hartelijk dank voor de prach tige fruitmand die ik met de kerstdagen ontving. Tevens hartelijk dank voor de prachtige kaars met kandelaar. De beste wensen voor 1972 voor allen. H. Boerman, Haarstraat 145. Allen die een kerstpakket van de firma Ter Horst Co. N.V. ontvingen zeggen hierbij de directie heel hartelijk dank. Het is voor velen van hen ieder, jaar weer een feest om dit pakket uit te pakken. Tevens wensen zij hun een voorspoedig 1972 toe. De gepensioneerden, weduwen en invaliden. Hiermede wil ik u hartelijk dank zeggen voor de prachtige fruitmand die ik met de kerstdagen van u mocht ontvangen. Ook willen we u hartelijk danken voor het prachtige St. Nikolaasfeest dat ons dochter tje mee mocht maken. Verder wensen wij u een voorspoedig 1972 toe. J. Grooten, Twello. Langs deze weg wil ik de Directie van Ter Horst Co. N.V. hartelijk dank zeggen voor het ontvangen wandbord. J. Ligtenberg, Haarstraat 68a. Op de dag van ons 50-jarig huwelijksfeest ontvingen wij van Ter Horst Co. N.V. een prachtige fruit mand waarvoor wij via het „Anker" onze hartelijke dank betuigen. A. ten Hove, H. ten Hove - Averesch, Oosterhofweg 47. Mede namens mijn vrouw hartelijk dank voor de prachtige fruitmand op mijn 80ste verjaardag ontvan gen. J. W. Immink, A. Baanstraat 29. Graag wil ik langs deze weg, mede namens mijn vrouw, de Directie van Ter Horst Co. N.V. har telijk dank zeggen voor de prachtige fruitmand ont vangen bij het gedenken van onze 50-jarige echtver eniging. J. H. Altink, H. J. Altink - Gerritsen, Prins Bernhardstraat 10. Op 12 november j.l. herdachten wij, samen met onze familie, de dag dat wij 50 jaar geleden in het hu welijk verbonden werden. De Directie zeggen wij dank voor de fruitmand die wij van hen ontvingen. Het was een verrassing voor ons. De heer en mevrouw Krejenzang. Wilhehninastraat 9. Mevrouw A. Baan - Rozendom wil langs deze weg haar hartelijke dank betuigen aan Directie en werk- nemers/sters voor de financiële bijdrage die zij na het overlijden van haar man heeft ontvangen. Ook haar hartelijke dank voor het pensioen. Op 15 mei j.l. vierde ik mijn 50-jarig jubileum. De Directie ontving mij, samen met mijn vrouw, op kantoor. Voor deze hartelijke ontvangst en voor de ontvangen enveloppe met inhoud onze hartelijke dank. Ook bazen en collegae hebben ons die dag niet ver* geten. Nogmaals onze hartelijke dank voor de belang stelling en cadeaux. J. Kreijkes - Kalanderij. Langs deze weg wil ik mijn oprechte dank betuigen voor de deelneming na het overlijden van mijn man, onze vader en grootvader en de financiële steun die ik van de Directie en het personeel mocht ontvangen. Mevrouw J. Boerman - Aanstoot, Familie Boerman. Ondergetekenden zeggen langs deze weg de Directie van Ter Horst Co. N.V. hartelijk dank voor de fruitmand die hen i.v.m. hun ziekte met de kerstda gen thuis of in het ziekenhuis werd bezorgd. H. Ligtenberg H. Boerman J. Leusink Mej. H. Lentink J. Niks G. Pluimers. Hiermede betuigen wij onze hartelijke dank voor het medeleven na het overlijden van mijn vader en mijn broer door U betoond. C. B. Pennings, C. C. Pennings, Enterstraat 55. Hartelijk dank voor uw blijk van medeleven bij de herdenking van ons 50-jarig huwelijk. Met de beste wensen voor U persoonlijk en het bedrijf. G. Kreijkes, F. Kreijkes - Baan, De Steege 16. 23

Het Anker | 1972 | | pagina 25