Afscheid van onze Jeugdleider de heer H. J. Vlogtman Eind maart j.I. hebben wij afscheid moeten nemen van onze jeugdleider. De heer Vlogt- man had een functie aangeboden gekregen als leider van de Stichting Clubhuiswerk te Rijs- sen, welk aanbod hij gemeend had niet te mogen weigeren. De heer Vlogtman trad op 1 januari 1951 bij ons in dienst en wel in de afdeling Spoelerij. Hierna kwam hij via de afdeling Garencon- tröle in de Weverij terecht. Waar hij zich in zijn vrije uren door studie verder in algemene ontwikkeling en later spe ciaal in de textiel bekwaamde, werd hij reeds enkele jaren later benoemd tot baas. Toen onze weverij Geurne in gebruik kwam, werd de heer Vlogtman aldaar ploegbaas. Eind 1962 gevoelden wij behoefte aan iemand die onze jeugd in het bedrijf niet alleen in diverse functies zou opleiden, doch ook verder zou begeleiden. Waar de heer Vlogtman altijd al getoond had veel begrip en belangstelling voor de jeugd te hebben, werd besloten hem na een aanloop periode per 1.1.1963 te benoemen tot onze jeugdleider. De heer Vlogtman heeft zich op bekwame wijze van zijn taak geweten en wij hebben hem dan ook node laten gaan. De dag dat hij ons bedrijf verlaten zou werd hij door de directie op kantoor ontvangen, waar toen officieel afscheid van de heer Vlogt man werd genomen. De directie dankte hem voor alles wat hij voor de firma had gedaan en wenste hem even als wij allen die met hem samengewerkt heb ben een verdere goede toekomst toe. AMERSFOORT Tentoonstellingsgebouw Zonnehof (Zonnehof 8) van 2 augustus t.m. 1 oktober 1972 Sieraad 1900-1972 (Eerste internationale overzicht van sieraden van 1900 tot heden) Geopend: dagelijks zondags van 10 tot 17 uur van 10 tot 21 uur van 13 tot 17 uur 21 4 De heer H. J. Vlogtman

Het Anker | 1972 | | pagina 23