i5-jarig Jubileum - Op 1 december 1946 trad de heer G. W. Webbink bij ons in dienst en werd als assistent van de heer Beverdam sr. geplaatst op onze inkoop-afdeling in de wandeling de T.A. genoemd. Na de pensionering van de heer Beverdam sr. per 31 december 1963 werd de heer Webbink in zijn plaats benoemd, welke functie hij nog steeds vervult. Hiernaast heeft de heer Webbink zich zeer verdienstelijk gemaakt als lid van de Commis sie van Toezicht van de muziekvereniging „Wilhelmina" van Ter Horst Co. N.V. te Rijssen. Ook nu nog, waar deze muziekvereniging een zelfstandig bestaan is gaan leiden, staat de heer Webbink het bestuur met raad en daad terzijde. Ook buiten het bedrijf geeft de heer Webbink blijk van gemeenschapszin. Zo heeft hij grote belangstelling voor de gymnastiekvereniging D.O.S. te Rijssen en is hij bijv. voorzitter van de Tennisclub Rijssen. Dit jubileum was voor de directie aanleiding om de heer Webbink en zijn echtgenote op 30 november j.l. op kantoor te ontvangen. Namens de directie voerde de heer A. H. ter Horst het woord. „In de eerste plaats dank ik U namens de firma voor de vele „inkopen" die U in deze afgelopen 25 jaar voor ons hebt verricht", aldus spreker. Hierna werd ook me vrouw Webbink dank gebracht voor de goede zorgen aan haar man besteed gedurende al deze jaren, waarbij zij verzocht werd ,,zo door te willen gaan". Nadat de heer A. H. ter Horst de gebruikelijke jubileumgeschenken had overhandigd, bleef men nog enige tijd napraten, waarbij als van zelf vele herinneringen werden opgehaald. Aan het einde van deze ontvangst dankte de heer Webbink in een toepasselijk speechje de directie voor deze huldiging. De volgende dag, woensdag 1 december 1971, hield de familie een receptie in het Parkge bouw, welke uiteraard zeer druk bezocht werd, aangezien de heer Webbink, ook uit hoofde van zijn functie, zeer veel persoonlijke relaties heeft over het gehele land verspreid kan men wel zeggen. Op 21 juni j.l. was het 25 jaar geleden, dat mej. J. H. Ligtenberg bij ons bedrijf in dienst trad in de afdeling Spinnerij. Eerst als klos- senafneemster, vervolgens als hulp-hoofd-klos- senafneemster en tenslotte als spinster. Zij werd op deze dag op het kantoor ontvangen door de heer A. H. ter Horst, die haar namens de directie toesprak. Haar werd dank gebracht voor de in deze 25 jaar verrichte arbeid, ter wijl gememoreerd werd, dat het niet vaak meèr voorkomt dat dames een 25-jarig jubi leum bij eenzelfde bedrijf vieren. Zij ontving daarna een broche met het zilveren „Anker"-insigne en een enveloppe met inhoud. Na het nuttigen van koffie met gebak werd nog enige tijd nagepraat, waarna de jubilaresse onder dankzegging voor het ontvangene huis waarts keerde. IÉ De heer G. Webbink Mejuffrouw J. H. Ligtenberg

Het Anker | 1972 | | pagina 18