28 Via het „Anker" betuig ik mijn dank aan de Directie voor de prachtige fruitmand die ik met de Kerstdagen mocht ontvangen. Ook ontving ik fruitschalen van de baas en het personeel van de Naaierij. Hartelijk dank voor alle belangstelling. G. Kwintenberg - Naaierij. Ondergetekende zegt hierbij hartelijk dank aan het kantoorpersoneel voor de getoonde belangstelling en de attenties die zij tijdens haar ziekte van hen ontving. Dineke Langkamp. Langs deze weg zeggen wij hartelijk dank aan de Di rectie van Ter Horst voor de fruitmand die wij ont vingen t.g.v. ons 55-jarig huwelijksfeest. Familie Dannenberg. Ondergetekenden zeggen langs deze weg de Directie hartelijk dank voor de fruitmand die hen i.v.m. hun ziekte met de Kerstdagen thuis of in het ziekenhuis werd bezorgd. Mevrouw G. Theijink - Zwoferink, Mevrouw E. Pas - Keizer, G. J. ter Harmsel, J. Grooten, L Waggeveld, G. L Meijerink, J. Kreijkes. Langs deze weg wil ik mijn oprechte dank betuigen voor de deelneming na het overlijden van mijn man en de financiële steun die ik van de Directie en het personeel mocht ontvangen. Mevrouw v. d. Noort. Wij willen de Directie hartelijk dank zeggen voor het pensioen dat moeder bij leven van U mocht ontvan gen. Familie v. d. Maat, Holterstraatweg 22. Mevrouw Kamphuis - Weyers wil langs deze weg haar hartelijke dank betuigen aan de Directie en werkne- mers/sters voor de financiële bijdrage die zij na het overlijden van haar man heeft ontvangen. Mevrouw Kamphuis - Weyers, Lentfertsweg 68. Hartelijk dank aan de Directie van Ter Horst Co. N.V. voor de prachtige fruitmand, ontvangen bij ons 50-jarig huwelijksfeest. Familie Goosen - Paalman. Allen die een Kerstpakket van de firma Ter Horst Co. N.V. ontvingen, zeggen hierbij de Directie heel hartelijk dank. Het is voor velen ieder jaar opnieuw een feest om dit pakket uit te pakken. Zij wensen U een voorspoedig 1972 toe. De gepensioneerden, weduwen en invaliden. Bazen en collegae bedank ik langs deze weg voor de vleesschotel die ik tijdens mijn ziekte mocht ontvan gen. Js. Harmsen - Spoelerij. Ondergetekende betuigt langs deze weg haar op rechte dank voor de hartelijke deelneming na het overlijden van haar man: Hendrikus Leussink en de financiële steun die zij van de Directie en personeel mocht ontvangen. Weduwe A. Leussink - Koster, Karei Doormanstraat 38. Op 29 oktober j.l. herdachten wij, samen met onze familie, de dag dat wij 50 jaar geleden in het hu welijk verbonden werden. De Directie zeggen wij dank voor de fruitmand die wij van hen ontvingen. Het was een verrassing voor ons. G. J. ten Berge, H. G. ten Berge - Vorschezang, Stationsdwarsweg 42. De dag van mijn 50-jarig jubileum zal voor mij een onvergetelijke dag blijven. Van bazen en collegae van de afdeling Kalanderij mocht ik cadeaux in ontvangst nemen. Ook aan belangstelling ontbrak het niet. Allen mijn hartelijke dank. D. Pijffers, van Wijngaardenstraat 12. Hierbij danken wij de Directie hartelijk voor het wandbord en de enveloppe die wij bij ons afscheid na 2 jaar ziekte mochten ontvangen. J. Smit - Nassaustraat, G. Giesbers - Dannenberg. Hierbij betuig ik mijn hartelijke dank voor de vele blijken van medeleven, die ik na het overlijden van mijn man mocht ontvangen. Tevens dank ik de Directie en de werknemers/sters van Ter Horst Co. N.V. voor de financiële steun. Mevrouw Z. G. Waanders - Vredenburg. Heel hartelijk dank voor de prachtige fruitmand die ik op mijn 80e verjaardag ontving. Wij mochten sa men met ons gezin een heel fijne dag hebben. A. J. Boerman en echtgenote, Haarstraat 145.

Het Anker | 1971 | | pagina 30