27 Dank aan bazen en personeel van de Kalanderij voor de heerlijke vleesschotel, ontvangen tijdens mijn ziekte. De Directie hartelijk dank voor de fruitmand. D. Pijffers, van Wijngaardenstraat 12. Mede namens mijn vrouw dank ik de Directie voor de prachtige fruitmand die wij t.g.v. ons 60-jarig huwelijk mochten ontvangen. L. Nijland - Baankamp 27. Hierbij zeg ik mede namens mijn vrouw hartelijk dank aan collegae en personeel van Weverij Geurne voor de prachtige vleesschotels die wij ontvingen t.g.v. de geboorte van onze zoon. J. Slots. Hiermede betuig ik mijn hartelijke dank aan de Di rectie en werknemers/sters van Ter Horst voor de financiële bijdrage, die ik na het overlijden van mijn man mocht ontvangen. Mevrouw J. Beldman - Poortman, Tuinstraat 2. Tijdens mijn ziekte ontving ik van bazen en collegae een prachtige vleesschotel, waarvoor hierbij mijn har telijke dank. A. Zomer - Sterkerij. Langs deze weg wil ik de Directie hartelijk dank zeggen voor het prachtige wandbord, ontvangen tij dens mijn afscheidsbezoek. Voor het mij toegezegde pensioen ben ik erg dankbaar. Personeel en bazen van Weverij Geurne verrasten mij met cadeaux en bezoek. Hiervoor mijn hartelijke dank. H. Baan. Ter gelegenheid van ons 50-jarig huwelijksfeest ont vingen wij van de Directie van Ter Horst een fruit mand, waarvoor wij hierbij onze hartelijke dank uitspreken. De heer en mevrouw Borghuis, Oosterhofweg. Voor de fruitmand die ik met Kerst van de Directie mocht ontvangen wil ik hartelijk danken. Tevens zeg ik dank aan baas en personeel van de Plaatswerkers die mij tijdens mijn ziekte een mooi pakket stuurden. Js. Haase. Op de dag van mijn 85e verjaardag, 20 januari j.l., werd mij een mooie fruitmand bezorgd van de Di rectie van Ter Horst Co. N.V. Langs deze weg wil ik hiervoor hartelijk danken. Mevrouw Geerling - Hammers. Voor alle blijken van medeleven getoond tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis en daarna ook thuis, zeg ik hierbij allen hartelijk dank. J. H. Nijkamp - Kantoor. Voor de fruitmand die de heer G. J. Pijffers mocht ontvangen t.g.v. zijn 80e verjaardag, zeggen wij de Directie hartelijk dank. Familie Pijffers, Bleekstraat 28. Voor alles wat wij mochten ontvangen t.g.v. het 50- jarig jubileum van mijn man, wil ik hierbij, mede namens mijn kinderen, aan allen mijn hartelijke dank betuigen. Verder voor alle medeleven en belangstelling getoond na het plotseling overlijden van mijn man en onze vader. Ook voor de financiële bijdrage die ik van de Directie, bazen en werknemers/sters ontving, mijn hartelijke dank. Mevrouw Baan - Wierdensestraat 91. Mijn vrouw en ik zeggen de Directie hartelijk dank voor de prachtige fruitmand die wij t.g.v. ons 55-jarig huwelijksfeest op 22 juli 1971 hebben ontvangen. H. Lentink, A. Lentink - Nijkamp, Esstraat 68. Hierbij zeg ik de Directie, bazen en personeel van de firma Ter Horst hartelijk dank voor de blijken van deelneming na het overlijden van mijn man aan mij betoond. Ook voor de financiële bijdrage mijn welgemeende dank. Mevrouw Averesch - Ligtenberg. Hartelijk dank aan de Directie van Ter Horst voor de prachtige fruitmand die wij t.g.v. onze 80e ver jaardag mochten ontvangen. Mevrouw v. d. Maat - Scheppink, Wilhelminastraat 12, F. J. Lankamp, Piet Heinstraat 10, A. L Nijland, Weijerdstraat 16, Mevrouw Nitert - Euren, „Het Reggedal" - Enter, Mevrouw Ten Berge - Poortman, W. H. Pas, Mevrouw J. Pas - ten Hove, H. W. van Brussel, Mevrouw B. Juurlink - Nieuwenhuis, Mevrouw F. Goorman - Scheppink, H. Lentink, Mevrouw F. Boddé - Slot, Mevrouw Harbers - Bruins. Op de dag van ons 50-jarig huwelijksfeest ontvingen wij van Ter Horst een prachtige fruitschaal, waarvoor wij via het „Anker" onze hartelijke dank betuigen. Familie Bakker - Weijerdstraat.

Het Anker | 1971 | | pagina 29