Dankbetuigingen 26 Langs deze weg willen wij de Directie van Ter Horst hartelijk danken voor de prachtige fruitmand die wij t.g.v. ons 50-jarig huwelijksfeest van hen hebben ont vangen. Familie Geerling, Lentfertsweg 19. Bij deze zeggen wij hartelijk dank aan bazen en collegae voor het medeleven dat wij hebben onder vonden na het overlijden van onze lieve man en vader. Familie Vros. Via het „Anker" wil ik de bazen en het personeel van de Spoelerij hartelijk danken voor de vleesschotel die ik tijdens mijn ziekte mocht ontvangen. G. W. Dokters. Langs deze weg willen wij U hartelijk dank zeggen voor het medeleven dat U getoond hebt na het over lijden van mijn man en onze vader H. Kuilder. Familie Kuilder - Vriezenveen. Mede namens mijn vrouw zeg ik de Directie hartelijk dank voor de prettige ontvangst en het cadeau Lg.v. mijn gouden jubileum ontvangen. J. Voortman - Weverij Bijvank. Wij willen U hartelijk danken voor de fijne fruitmand die wij ontvingen t.g.v. de 80e verjaardag van mijn man. Familie Velnaar, Enterstraat 76. Langs deze weg betuig ik mijn hartelijke dank aan bazen en collegae voor de prachtige vleesschotel die ik tijdens mijn ziekte mocht ontvangen. J. Kreijkes - Kalanderij. Mede namens mijn vrouw en kinderen dank ik de Directie voor de prachtige fruitmand, ontvangen tij dens mijn ziekte. Ook nog hartelijk dank aan bazen en collegae van Boomkamp voor de fijne vleesschotel. G. H. Kuipers - Enter. Mevrouw J. Kreijkes wil langs deze weg haar har telijke dank betuigen aan de Directie, werknemers/ sters voor de financiële bijdrage die zij na het over lijden van haar man heeft ontvangen. Mevrouw J. Kreijkes, Esstraat 118. Mede namens mijn vrouw dank ik de Directie en het personeel van Spinnerij Beek voor de prachtige fruitmanden die ik tijdens mijn ziekte mocht ontvan gen. W. Baan - Spinnerij Beek. Langs deze weg willen wij de Directie van Ter Horst hartelijk danken voor de prachtige fruitmand die wij t.g.v. ons 55-jarig huwelijk van hen hebben ontvangen. J. W. Immink, D. Immink - Bruins. Mede namens mijn vrouw dank ik de Directie voor de prachtige fruitmand die ik tijdens mijn ziekte ont ving. G. H. v. d. Stouw - Spinnerij Beek. Mijn hartelijke dank aan de Directie voor de prach tige fruitmand die ik op mijn 85e verjaardag heb ontvangen. Mevrouw Tijhof - Nijland. Ondergetekenden betuigen hiermede hun dank voor 't vertrouwen in hun werkzaamheden gesteld. Tevens danken zij de Directie voor de uitkering en Mejuffrouw F. Spenkelink bovendien voor het her inneringsbord dat ze bij het vertrek ontving. Mejuffrouw F. Spenkelink, Mejuffrouw R. Schreurs, Mevrouw J. Stegeman - Diepgrond. Dank aan bazen en collegae van Weverij Boomkamp voor de fruitmand die ik tijdens mijn ziekte ontving. A. van Brussel. Hierbij betuigen wij onze hartelijke dank aan de Di rectie voor de betoonde belangstelling en deelneming ondervonden gedurende de ziekte en na het overlijden van onze zuster en ^schoonzuster: Janna Poortman. Tevens willen wij gaarne onze dank uitspreken voor het pensioen hetwelk zij zovele jaren van U mocht ontvangen. H. Wolterink, M. Wolterink - Poortman, Tabaksgaarden 49.

Het Anker | 1971 | | pagina 28