droeg een ernstige ziekte de heer H. de Wilde naar zijn graf. Voor collegea en vrienden bleef een lege plek achter. Veel groter is echter de plaats die leeg blijft in zijn gezin en familie. In deze moeilijke dagen hebben wij met hen meegeleefd en hun onze deelneming betuigd bij dit heengaan. Moge medewerker en collega De Wilde rusten in vrede. Zondagmorgen 23 mei 1971 overleed JANNES VROS Kattenhaarsweg 43 te Rijssen. Vros, bij velen in de fabriek bekend als plaatswerker en trac torrijder, begon zijn loopbaan bij Ter Horst Co. N.V. op 20 juli 1925 in de Ververij, maar ging in 1950 over naar de Plaatswerkers. Eerst werkzaam als rangeerder op de oude lo comotief, verruilde hij deze in 1953 voor de tractor, welke hij tot aan zijn overlijden is trouw gebleven. Door zijn werk maakte Jannes Vros vele vrien den op de fabriek en daarbuiten. Ook bij de jeugd van Rijssen genoot Vros bekendheid door zijn werk als kellner in het Parkgebouw, dit werk moest hij helaas vanwege zijn gezond heid in het begin van 1967 staken. Baas en collegae ver loren in Vros een gewaardeerd vriend, een harde werker met 'n groot plichts gevoel, met wie het prettig werken was. Vooral zijn naaste medewerkers namen met ontsteltenis ken nis van zijn overlij den. Het is voor ons heel moeilijk om te realiseren dat deze vriend er niet meer is. Na een lange kuur in Davos mocht zijn dochter weer naar huis terugkeren en was het gezin juist weer herenigd. Thans is er opnieuw een lege plaats, echter nu een plaats die leeg zal blijven. Voor de familie die achterblijft, zal dit verlies, dit gemis van man en vader zwaar te dragen zijn. In deze moeilijke tijd leven wij met hen mee en betuigen hen onze hartelijke deelne ming. In zijn kring van de Plaatswerkers en daar buiten zal men aan Jannes Vros goede herin neringen bewaren. Hij ruste in vrede. Vrijdag 2 juli werden wij opgeschrikt door de tijding dat de heer AREND DREIJER Haarstraat 67, bij een ongeval in Krasserij Beek zwaar gewond was geraakt. IJlings ont boden doktershulp en vervoer naar het zieken huis te Almelo, mochten niet meer baten. Arend Dreijer was niet meer. De verslagenheid bij de collegae en bazen in Krasserij Beek en bij allen die bij dit ongeval betrokken waren geweest, was groot. Arend Dreijer is altijd werkzaam geweest in de Krasserij. De laatste 10 jaren als arbeider aan de Breaker/Finisher als oplegger, terwijl in 1965 de heer Dreijer werd opgenomen in de poetsploeg van Krasserij Beek. De duivensport mocht zich in de belangstelling van A. Dreijer verheugen. De laatste jaren veelal alleen wonend, nadat in 1969 ook zijn vader was overleden, kwam het einde voor Dreijer volkomen onverwacht. Wij zullen hem missen als een betrouwbaar en punctueel werker. Ons medeleven gaat uit naar zijn familieleden die hun broer, oom en zwager plotseling moes ten missen. Wij hopen dat zij de kracht mogen ontvangen om dit verlies te kunnen dragen. In de kring van Krasserij Beek bewaart men aan de heer Dreijer de beste herinneringen. Moge hij rusten in vrede. 16

Het Anker | 1971 | | pagina 18