Wij betuigen de familie Waanders onze harte lijke deelneming bij het heengaan van man, vader en grootvader. De plaats van J. W. Waanders thuis en op zijn werk zal onbezet zijn. Nadat hij tijdens zijn ziekte met nog meer dan gewone zorg omringd was, zal het gemis des te groter gevoeld wor den. Ons hartelijk medeleven gaat in deze moeilijke tijd naar hen uit. J. W. Waanders ruste in vrede. Na een kortstondige ziekte is plotseling van ons heengegaan onze medewerker HARM KUILDEK Sluiskade N.Z. 12 te Vriezenveensewijk, werk zaam in Weverij Bijvank II. Gedurende llk jaar is de heer Kuilder werk zaam geweest bij Ter Horst en Co. N.V. hartaanval. Voor ons betekent zijn sterven het verlies van een zeer verdienstelijk en gewaar deerd medewerker; maar veel meer betekent dit voor Mevrouw Kuilder en de kinderen. Zij verliezen in hem een geliefde man en vader en het zal voor hen dan ook erg moeilijk zijn dit zo maar ineens te aanvaarden. Ons hartelijk medeleven gaat naar hen uit. Mogen zij de kracht ontvangen dit voor hen zo zware verlies te kunnen dragen. Harm Kuilder ruste in vrede. Na een arbeidsver leden van 24 jaar in de textiel en 15 jaar in het veenbedrijf, kwam Harm Kuilder op 9 september '63 bij ons in dienst. Tij dens deze periode welke zich na een korte tijd in Weverij Beek voornamelijk afspeelde in Weverij Bijvank II, heeft de heer Kuilder bewezen zo wel op jute als papier een prima werker te zijn geweest. Uitmuntend in plichtsbetrachting, met een groot verantwoordelijkheidsgevoel. Door zijn bijzondere prettige manier van om gang, zowel met bazen en collegea had de heer Kuilder zich vele vrienden verworven. Zeer plotseling kwam dan ook de mare: Harm Kuilder is niet meer. Na op dinsdag 30 maart 1971 ziek te zijn ge worden, moest hij reeds de daarop volgende dag naar het ziekenhuis worden vervoerd. Za terdag 3 april overleed Harm Kuilder aan een Na een ziekteperiode van slechts 3 maanden Op de leeftijd van 51 jaar is de heer HENDRIKUS DE WILDE „na een arbeidzaam Spoelerij als copsspoeler en is dit werk, be houdens een periode van 8 maand als militair, tot februari 1967 trouw gebleven. Vanaf fe bruari 1967 was De Wilde werkzaam als spoe ler rollwinding, totdat dit in januari 1971 hem teveel werd en hij overgeplaatst werd naar de Spinnerij als veger. Voor bazen en collegea ging een goede werker met een sterk persoonlijk karakter verloren; een persoonlijkheid die wist wat hij wilde en daardoor veel vrienden verwierf. Vooral de voetbalsport vond in zijn jongere jaren een enthousiast beoefenaar in hem. Velen zullen zich De Wilde nog herinneren als doel man. Ook het werk van de vakorganisaties had zijn volledige belangstelling, getuige de verschil lende functies die hij in de „bond" heeft ver vuld. 15

Het Anker | 1971 | | pagina 17