Vernieuwingen in het Parkgebouw Op 1 augustus j.l. is de heer G. Peters in zijn nieuwe functie als gérant van het Parkgebouw begonnen. Door allerlei omstandigheden, waar van het niet tijdig gereedkomen van 't nieuwe huis van de heer J. Mensink, als voornaamste oorzaak genoemd kan worden, moest de ge plande verbouwing van de keuken steeds weer worden uitgesteld. Op het laatste moment werd de tijd dermate kostbaar, er moesten zelfs aan vragen negatief worden beantwoord, dat koste wat kost, de verbouwing een aanvang zou moeten nemen. Maandagmorgen 6 september werd het startschot gelost en traden de mede werkers van de heren Bouma en Boonstra in het strijdperk om de totaal verouderde keuken om te toveren in een moderne bedrijfsruimte en een privékeuken voor de familie Peters. We moeten zeggen, dat de verbouwing binnen de hiervoor gestelde termijn, fantastisch in orde is gekomen. Betreden we nu de licht geschil derde en van alle gemakken voorziene keuken, dan kunnen wij niet anders dan onze bewon dering uitspreken voor de doelmatige wijze, waarop de zaak is opgezet en uitgevoerd. Een prachtig koelbuffet in de koffiekamer staat er borg voor, dat iedere bezoeker een op de juiste temperatuur gebrachte borrel, glaasje bier of frisdrank kan drinken. Hulde aan al degenen, die met het tot stand komen van de vernieuwingen te doen hebben gehad. In verband met de verbetering van de outil lage, waarvan ik U bovenstaand verslag deed, lijkt het mij nuttig om U nogmaals attent te maken op de bijzondere tarieven, waarop U als werknemer of gepensioneerde bij 't houden van een feest of bruiloft aanspraak kunt ma ken. Het is beslist de moeite waard, d.w.z. voordelig om in het eigen gebouw te feesten. De heer G. Peters is gaarne bereid om U alle inlichtingen te verstrekken. C. J. van Rijn.

Het Anker | 1971 | | pagina 10