Hierbij wil ik, ook namens mijn vrouw, mijn hartelijke dank betuigen aan baas en mede arbeiders van Spoelerij Beek, voor de betoonde belangstelling en prachtige vleesschotel met fruitmand die ik tijdens mijn langdurige ziekte van hen mocht ontvangen. In het bijzonder willen we de heer T. Brandriet bedanken voor de vele attentie's ons bewezen. H. de Wilde Mijn hartelijke dank aan Directie van Ter Horst voor de mooie fruitmand die ik op mijn 80ste verjaardag heb ontvangen. J. Siegerink Langs deze weg willen wij de Directie van Ter Horst hartelijk danken voor de heerlijke fruit mand die wij t.g.v. ons 55-jarig huwelijksfeest van hen hebben ontvangen. A. J. Boerman H. Boerman - ten Berge Voor de financiële steun die ik van de directie, bazen, werknemers(sters) mocht ontvangen na het overlijden van mijn man, wil ik langs deze weg mijn hartelijke dank betuigen. Mevrouw A. ten Berge - Poortman Op 30 oktober werd ik, i.v.m. mijn pensione ring door de directie op het kantoor ontvan gen om afscheid te nemen. Voor de prettige ontvangst, het wandbord en het aan mij toe gekende pensioen dank ik U hartelijk. Tevens gaat mijn dank uit naar bazen en collega's van de Spinnerij die dit afscheid ook vergezeld lieten gaan van cadeaux. G. ten Hove, Spinnerij Boomkamp Ondergetekende zegt mede namens zijn vrouw dank aan de bedrijfsleiding, bazen, T.O.V.A.- bestuur en het personeel uit de Weverij Geurne van de A. en G ploeg voor de getoonde belang stelling tijdens zijn verblijf in het ziekenhuis en bij zijn thuiskomst. Joh. Poortman De directie en het personeel van de Weverij Geurne wil ik hartelijk dankzeggen voor het medeleven en de steun die ik heb ontvangen na het overlijden van mijn man. Mevrouw A. H. Buis - Vagevuur, Nijverdal Mede namens mijn vrouw dank ik de directie voor de prachtige fruitmand die wij ter ge legenheid van ons 50 - jarig huwelijk van U mochten ontvangen. U en Uw bedrijf wensen wij het allerbeste toe. H. ter Harmsel, Holtertorenweg 43 Hiermede betuig ik mijn hartelijke dank aan de directie voor de prachtige fruitmand die ik t.g.v. mijn 80ste verjaardag op 16 november j.l. mocht ontvangen. W. Kreijenzang, Wilhelminastraat 9 Bij deze zeggen wij U hartelijk dank voor het medeleven dat wij hebben ondervonden bij het overlijden van onze lieve man en vader. Tevens dank voor de geldelijke steun die wij mochten ontvangen van directie, bazen en personeel. Fam. Pongers, Enter Biz söylüyours pütün kalbimizlen tejekkür ediyoruz, cünkü bizim kiymetli babamiz öldü fakat siz türkend bizlerle beraber üzüldünüz ve bizim acimiza katildiniz. Toplanan para ifin tekrar tejekkiir ederiz. Pongers - Ailesi Ondergetekende betuigt hierbij zijn hartelijke dank aan de Directie van Ter Horst voor de prachtige fruitmand die hij op zijn 85ste ver jaardag ontvangen heeft. J. W. Seppenwoolde, Esstraat 83 23

Het Anker | 1970 | | pagina 23