Wij betuigen onze dank Hiermede betuigen wij onze hartelijke dank aan de directie van Ter Horst Co. N.V. voor het wandbord, het aan ons toegekende pensioen en de enveloppe met inhoud. Verder dank aan allen die deze dag voor ons tot een onvergetelijke dag hebben gemaakt. E. J. ter Keurst H. Bakker en H. Slettenhaar Mede namens mijn vrouw dank ik de directie hartelijk voor de prachtige fruitmand die wij ter gelegenheid van mijn 85ste verjaardag mochten ontvangen. Wij wensen het bedrijf het allerbeste toe. D. Schuitert, Lentfersweg 6 Mej. G. Krejenzang dankt de directie voor de prettige ontvangst op kantoor t.g.v. haar 50 - jarig jubileum, heel hartelijk dank voor de en veloppe met inhoud. Aan belangstelling en ca- deaux ontbrak het niet, langs deze weg dankt zij bazen en collega's van de Kalanderij die er mede voor zorgden dat deze dag niet gauw weer vergeten zal worden. Mej. G. Krejenzang, Kalanderij Mevrouw Pijffers - Scheppink wil langs deze weg haar hartelijke dank betuigen aan de di rectie en werknemers(sters) voor de financiële bijdrage die zij na het overlijden van haar man heeft ontvangen. Mevrouw H. Pijffers-Scheppink, Weijerdstraat 17 Op mijn 85ste verjaardag ontving ik van de directie van Ter Horst een mooie fruitmand waarvoor ik hartelijk dank zeg. H. Goorman, Nijverdalseweg 28 Op 28 augustus j.L, herdachten wij de dag waarop we 55 jaar geleden in het huwelijk tra den. Door de Directie van Ter Horst werd ons op die dag een heerlijke fruitmand gestuurd waarvoor onze hartelijke dank. G. J. Voortman D. Voortman - Gerritsen, Esstraat 111 Hartelijk dank aan werknemers en collega's voor de belangstelling en fruitmanden die ik tijdens mijn ziekte van hen ontving. G. J. van Heek, Kalanderij Hartelijk dank aan de directie voor de prach tige fruitmanden die wij t.g.v. onze 80ste ver jaardag mochten ontvangen. G. J. van Brussel T. van Brussel - Kappert Voor de van de directie en werknemers (sters) ondervonden financiële steun na het overlijden van mijn man, zeg ik langs deze weg hartelijk dank. Mevrouw Willems, Holtertorenweg 10 Hiermede mijn hartelijke dank aan directie, leiding technisch personeel, bazen en personeel van de Centrale werkplaats, electriciëns, perso neel van het magazijn en timmerkamer voor de prettige samenwerking en voor de vele cadeaux die ik bij mijn afscheid mocht ontvangen. Joh. Brinks Via het „Anker" wil ik de bazen en het perso neel van Spinnerij Boomkamp hartelijk danken voor de fruitmanden die ik tijdens mijn ziekte mocht ontvangen. G. J. Meijerink, Spinnerij Boomkamp 22

Het Anker | 1970 | | pagina 22