STICHTING: „BOUWFONDS TER HORST Co. N.V." RUSSEN Geboren per: Yenï doganlar: Rijssen, december 1970 Aan de leden, Het zal U bekend zijn dat, wanneer een echt genoot onverhoopt vroegtijdig komt te over lijden, zijn achterblijvend gezin een lager in komen ontvangt in de vorm van pensioen e.d. De lasten van het eigen huis, zoals rente en aflossing, blijven echter volledig op dit lagere inkomen drukken. Naar aanleiding van enkele recente overlijdens- gevallen van deelnemers meent het Bestuur er goed aan te doen U nog eens te wijzen op het volgende Ons Bouwfonds kent een regeling waarbij, ter dekking van de opgenomen gelden, tegen een geringe premiebetaling, een bedrag tot uitke ring komt indien de geldnemer binnen de loop tijd van de lening zou komen te overlijden. Dit bedrag kan dan worden aangewend om de nog open staande som af te lossen. Een voorbeeld ter illustratie Voor een dertigjarige met een looptijd der le ning van 30 jaar bedraagt de premie voor een aanvangskapitaal van 20.000,- slechts 1.56 per week. De premie kan wekelijks op Uw loon worden ingehouden. De maatschappij, waar dit risico wordt onder gebracht keert regelmatig winst uit. In het verleden was dit ca. 10% van de be taalde premie. Uw deelneming aan deze regeling kan door U worden beëindigd wanneer U wenst. Door deelneming aan deze regeling wordt be reikt, dat de weduwe achterblijft in een woon huis, vrij van hypotheek. Indien U aan deze regeling wenst deel te nemen of indien U nadere inlichtingen wenst, kunt U dat opgeven aan de administrateur van het Bouwfonds op het kantoor, telefoon 220. U krijgt zo spoedig mogelijk nader bericht. Hoogachtend, Stichting „Bouwfonds Ter Horst Co. N.V." 29- 6-1970 Dirk Jan, zoon van J. H. Nieu- wenhuis (Weverij en J. Beltman 1- 7-1970 Erdal, zoon van Ünal Mejekiran (Spoelerij) en Mejekiran-Nazik 2- 7-1970 Gerrit Jan Antonie zoon van J. Vincent (Centrale Werkplaats) en G. A. Roeterdink 4- 7-1970 Süreyya, zoon van Nafiz Güveng (Spinnerij) en Güvenf -Ismet 5- 7-1970 Theodora Johanna, dochter van J. B. Kievits (Weverij) en H. M. Bolink 15- 7-1970 Anna Johanna Hendrika, dochter van H. Veldman (Weverij) en H. A. Koppelman 2- 8-1970 Gerharda, dochter van G. Wes- sels (Weverij) en R. Wilbers 18

Het Anker | 1970 | | pagina 18