GOUDEN JUBILEUM De volgende jubilarissen vierden in de afgelo pen maanden hun 50-jarig jubileum 4- 8-1970 J. W. Fransen, spoeler in spoe- lerij Boomkamp, de laatste maanden echter wegens ziekte thuis 13- 9-1970 Mej. G. Krejenzang, werkzaam als stopster in de Kalanderij 26-10-1970 J. Voortman, wever in weverij Bijvank II. De 2 jubilarissen en Mej. Krejenzang als jubi- laresse, werden door de Directie op de dag van hun jubileum op kantoor uitgenodigd en ont vangen. Voor de heer Fransen was deze ont vangst op 12 augustus daar 4 augustus in de vakantie viel. Namens de Directie nam de heer A. H. ter Horst het woord en dankte de jubi larissen van harte voor de manier waarop zij gedurende 50 jaren het bedrijf hadden gehol pen groot te maken. Speciaal Mej. Krejenzang werd voor het voet licht gehaald omdat het niet dikwijls meer voorkomt dat een medewerkster in deze tijd een 50-jarig jubileum kan bereiken. Als waardering werd hen een enveloppe met inhoud of een gouden horloge aangeboden en het gouden insigne opgespeld Mej. Krejen zang ontving het insigne in de vorm van een broche. De echtgenotes van de jubilarissen werd eveneens dank gebracht voor het door hen gele verde aandeel gedurende deze 50 jaar. Als blijk van waardering ontvingen zij een boeket bloe men. Hierna werd er gezellig gepraat met de Directie, hele verhalen kwamen los over de jutefabriek in de jaren van weleer. Deze feestelijke dag werd met vrienden en fa milieleden thuis voortgezet, zodat aangenomen mag worden dat deze dag voor de jubilarissen tot een onvergetelijke geworden is. 15 links: J. 1/1/. Fransen Mej. G. Krejenzang rechts: J. S. Voortman

Het Anker | 1970 | | pagina 15