PUZZELT U MEE? - gevraagd wordt of de vakanties in de toekomst niet meer gespreid opgenomen kunnen worden. Men is nu gebonden aan 2 vastgestelde weken. Geantwoord wordt dat deze regeling tot stand gekomen is na overleg tussen over heid, werknemers- en werkgeversorgani saties. 8. Sluiting. Contact - commissie 18 juni 1970 Aanwezig de heren H. Jordaan, E. D. Stam, B. J. Oolbekking, 'J. G. Rienties en V. K. Pavlicek. I. Opening 2. De notulen van 12 maart 1970 worden zon der bemerkingen goedgekeurd. 3. Werktijdregeling 3e kwartaal 1970 Besloten wordt de werktijden ongewijzigd te handhaven. 4. Vakantieschema 1970/1971 Gevraagd wordt of de ploegen na de fa- brieksvakantie kunnen ruilen. Voorgesteld wordt dat de Commissie contact zal opne men met de betreffende mensen. E.e.a. is inmiddels gerealiseerd. 5. Mededelingen en vragen - uitbreiding in Lokeren - België - koffie- en frisdrankenautomaten - groene schijven van de bomen te glad voor terugdraaien - bankjes bij de toiletten - reparatie vloer 6. Sluiting Op de vorige puzzel zijn 17 inzendingen ge komen. De oplossing luidde Waterloo, Columbus, Achterhoek, Molotow, Nibelungen, Zebra, Kameleon, Vuurwerk, Ze venhuizen, NN NN, Tien. De zin die hieruit ontstond „Wie een mens veracht zal nooit wat met hem kunnen beginnen". Nu, dit is toch wel een wijsheid die we ter harte kunnen nemen, niet alleen wanneer het om reclassering gaat. Onder de inzenders troffen we weer vele oude getrouwen. Het is niet mogelijk ze allemaal een prijs toe te kennen, zelfs niet als Kerstver rassing. Onze sportieve puzzelaars doen echter niet mee om de knikkers, dat weten we, maar alleen om het spel. We moesten dus loten, waarbij de prijzen als volgt vielen 1. S. G. Harmsen, Rijssensestr. 107, Nijverdal 2. W. Slagman, Weverij Geurne 3. Dini Jansen, Kantoor 4. J. Poortman, Smederij 5. F. J. Smit, Centrale Werkplaats Prijzen af te halen bij de Afdeling Personeels zaken. We hopen op de nieuwe opgave weer veel in zendingen te krijgen. Hij is niet gemakkelijk, maar u hebt er alle tijd voor, dus proberen maar weer. N.B. Wel alle woorden in de oplossing ver melden, anders is het slechts kinderwerk en koppig volhouden. 10

Het Anker | 1970 | | pagina 10