18 maart 19TO eengekomen, hét behandelen van wensen en klachten van werknemers en verder het deel- nemen in het beheer van instellingen ten bate van de werknemers als bv. het pensioenfonds, het aanvullend ziekenfonds en het afdelings- kasbestuur. De voorzitter besluit deze toelichting met het uitspreken van de wens dat de komende zit tingsperiode gekenmerkt zal worden door een vructhbaar overleg en een goede sfeer. 3. Notulen van 17 december 1969 Deze notulen worden zonder bemerkingen on der dank aan de secretaris goedgekeurd. 4. Benoeming secretaris O.R. Met algemene stemmen wordt de heer J. H. Seppenwoolde weer benoemd als secretaris. 5. Benoeming Kleine Commissie De vergadering besluit tot de volgende samen stelling van de Kleine Commissie: de heren J. H. Seppenwoolde, A. H. Wennemers, W. Companje en M. Kreijkes. 6. Werktijdregeling 2e kwartaal 1970 Vooruitlopend op de vergadering die in maart a.s. zal plaatsvinden en waar dit punt uitvoerig besproken zal worden, geeft de Voorzitter een nadere toelichting over de werktijden van de Turken. Overleg met de Arbeidsinspectie heeft in de huidige werktijdregeling geresulteerd. De O.R.-leden ontvangen ieder een overzicht met de mogelijkheden tot afbouw van de tot nu toe gewerkte overuren. Deze mogelijkheden kunnen voor de komende vergadering be studeerd en in de zg. voorvergadering bespro ken worden opdat men straks met een voorstel kan komen. Rondvraag Gevraagd wordt of de Ondernemingsraad nog aangevuld kan worden. De voorzitter adviseert e.e.a. op te nemen met de vakorganisaties. Vervolgens worden vragen gesteld over de op leiding en scholing van de Turken, de venti latie in de kantine, het personeelsbestand, de carenzdag bij ongevallen, de uitreiking van het reglement voor de O.R., de vertrekreden van werknemers die ontslag gevraagd hebben. 1 Sluiting Aanwezig de heren: H. Jordaan, J. H. Seppen woolde, A. Nijveld, J. Spenkelink, A. Borkent, J. H. Nijland, T. Brandriet, H. J. Leusink, A. Schutteman, A. H. Wennemers, W. Companje, G. Wessels, A. J. Seppenwoolde, J. W. Pongers, M. Kreijkes, V. K. Pavlicek en J. C. Torn. Met kennisgeving afwezig de heer A. R. Keijman. 1. Opening Een bijzonder welkomstwoord wordt gericht tot de heren Leusink, Schutteman, Nijveld, Wessels en Spenkelink. 2. Notulen van 11, 18, 20 en 23 februari 1970 Deze notulen worden behoudens een kleine correctie in die van 20-2 goedgekeurd. De ver gaderingen van 18, 20 en 23 februari hebben allen gehandeld over het uitwerken van de week van 4 t/m 9 mei 1970. 3. Beantwoording gestelde vragen in voorgaande vergaderingen - koffie- en frisdrankautomaten, - positie oudere werknemers, - introductie contact-beambte, 9

Het Anker | 1970 | | pagina 9