GOUDEN JUBILEUM In de maanden april en mei herdachten 7 werk nemers het feit, dat zij gedurende 50 jaar in dienst van Ter Horst en Co. waren. Dit jubileum is een mijlpaal welke lang niet door iedereen bereikt wordt en daarom reden te meer om er bij stil te staan. Het is algemeen bekend dat de directie een derge lijk gebeuren niet ongemerkt voorbij laat gaan. De gouden jubilarissen waren: 26-4-1970 A. J. Boerman - onderhoudsdienst Centrale Werkplaats. G. Rozendom - sectiebaas Weverij Bijvanck II. 6-5-;1970 G. ten Hove - poetser in Spinnerij Boomkamp. J. Lichtenberg - Breaker/finisher Krasserij Boomkamp. J. Vos - was werkzaam als plaat werker, de laatste tijd wegens ziekte thuis. J. Brinks - aanknoper in Weverij Boomkamp. G. Grooten - was werkzaam in de Weverij, de laatste tijd wegens ziekte thuis. De heer A. J. Boerman De gouden jubilarissen werden met hun echt genotes door de directie op het kantoor ontvangen en door één der directeuren op hartelijke wijze toegesproken. De echtgenotes van de jubilarissen werden even eens in de woorden van dank betrokken. Als blijk van waardering ontvingen zij een boe ket bloemen. De jubilarissen ontvingen resp. een gouden hor loge of enveloppe met inhoud, terwijl het „Anker insigne" met gouden kroontje werd verwisseld voor een gouden „Ankerinsigne". Hierna werden er onder het genot van een kop koffie en gebak, veel leuke gebeurtenissen bespro ken die in de afgelopen 50 jaren waren voorgeval len en waarbij dan vaak smakelijk werd gelachen. Deze feestelijke dag werd met kennissen en fa milieleden thuis voortgezet, zodat aangenomen mag worden dat deze dag voor de jubilarissen tot een onvergetelijke geworden is. De heer G. Rozendom 6

Het Anker | 1970 | | pagina 6