Memoriam W jgnflf i,4 J. TIJHOF --V heeft zij o.a. haar best gedaan „Riessens" te leren spreken om speciaal met de oudere Rijssenaren, die hulp nodig hadden beter contact te kunnen krijgen. Alhoewel dit „Riessens" niet altijd lukte (en er vaak van beide kanten hartelijk om gelachen werd), werd toch de moeite die zij zich hiervoor gaf zeer op prijs gesteld. Nu is zij niet meer en alhoewel wij in mej. Vink een toegewijde medewerkster verhezen aan wie wij ook als collega's prettige herinneringen zullen bewaren, gaat ons medeleven in het bijzonder uit naar haar beide broers, die hun zuster thans zullen moeten missen. Nel Vink ruste in vrede Na bijna 50 jaar in dienst te zijn geweest is op 13 mei j.l. van ons heen gegaan de heer H. Nijkamp. De laatste jaren kon hij zijn werk als Plaatswerker door zijn fysieke toestand al niet meer doen. Toch kwam het bericht van zijn overlijden nog geheel plotseling. De heer Nijkamp heeft zich doen kennen als een trouwe medewerker. Dankbare herinneringen mo gen wij aan hem bewaren. Wij wensen zijn alleen achterblijvende vrouw alle sterkte toe, bij dit zo grote verlies. Na een langdurig ziekbed is op 8 april j.l. in het ziekenhuis overleden onze medewerker de heer J. Tijhof. Een slopende ziekte heeft naar menselijke maat staven een voortijdig einde gemaakt aan een nog betrekkelijk jong leven, hij mocht 40 jaar worden. De slechte toestand van de heer Tijhof, in leven H. KETTELARIJ garenmaker in de weverij, was ons bekend, toch kwam het bericht van zijn overlijden nog plotse ling. Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw en kinderen die wij de kracht toewensen dit zware verlies te kunnen dragen. Op 16 maart j.l. is zeer plotseling onze werknemer de heer H. Kettelarij overleden. Sinds de jaarwis seling 1969/|1970 is hij ziek geweest en hoewel bekend was dat hij het rustig aan moest doen is zijn heengaan totaal onverwacht geweest. De heer Kettelarij heeft ruim 12 jaar als wever in de weverij te Holten in dienst mogen zijn. Wij verhezen in hem een ijverige en nauwgezette medewerker en bewaren aan hem de beste her inneringen. Donderdag 19 maart is hij naar zijn laatste rust plaats gebracht. Wij wensen zijn vrouw en dochter alle sterkte toe om dit grote verlies te kunnen dragen. Na bijna 1 jaar ziek geweest te zijn overleed op 8 april j.l. geheel onverwacht de heer J. Langen- hof, in leven werkzaam bij de plaats werkers. Wij verhezen in hem een medewerker die zich met veel toewijding van zijn taak kweet. Op maandag 13 april vond de begravenis plaats. Wij bewaren aan hem goede herinneringen en hopen dat zijn vrouw en kinderen de kracht mogen ontvangen om dit zo zware verlies te dragen. 23

Het Anker | 1970 | | pagina 23