Dankbetuigingen Hiermede betuigen wij onze hartelijke dank voor de vele blijken van belangstelling ondervonden bij ons 50-jarig jubileum. J. Brinks - Weverij Boomkamp J. H. Ligtenberg - Krasserij Boomkamp G. ten Hove - Spinnerij Boomkamp G. Grooten - Weverij J. Vos - Plaatswerkers Hierbij betuigen wij onze oprechte dank aan de Fa. Ter Horst Co. N.V. voor het genoten pensioen dat wijlen onze broer, zwager en oom G. J. v. d. Belt ontvangen mocht. Fam. J. W. Oolbekkink, Holterstraatweg 80 - Rijssen Langs deze weg dank ik allen die de dag van mijn 50-jarig jubileum tot een onvergetelijke dag hebben gemaakt. Mej. J. v. d. Riet - Kalanderij De fam. H. ten Berge dankt de directie hartelijk voor de fruitmand die zij ter gelegenheid van hun 55-jarig huwelijksfeest ontvingen. Fam. H. ten Berge, Enterstraat 58 - Rijssen Hierbij dank ik allen voor de belangstelling en het medeleven dat u betoond hebt tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn man. Ook heel hartelijk dank aan de directie en het perso neel voor de financiële bijdrage die ik heb ontvangen. Mevr. Pluimers-Krijkes Mede namens mijn vrouw hartelijk dank aan de di rectie voor de prachtige fruitmand die ik op mijn 80ste verjaardag mocht ontvangen. T. Teela Tijdens mijn ziekte ontving ik van het personeel van de Centrale Werkplaats een heerlijke vleesschotel en fruit waarvoor ik, ook namens mijn vrouw hartelijk dank zeg. J. ten Berge - Centrale Werkplaats Mede namens mijn vrouw dank ik de directie hartelijk voor de prachtige fruitmand die wij ter gelegenheid van ons 50-jarig huwelijk van u mochten ontvangen. U en uw berijf wensen wij het allerbeste toe. A. J. ter Maat, Holtentorensweg 12 - Rijssen Via het „Anker" wil ik mijn dank betuigen aan de directie voor de ontvangst op kantoor en voor het mooie wandbord ter gelegenheid van mijn pensio nering. Mej. F. Lensink Hierbij dank ik de directie hartelijk voor de prachtige fruitschaal die ik op mijn 85ste verjaardag heb ont vangen. Mevr. v. d. Maat-v. d. Riet Langs deze weg dankt ondergetekende de directie voor het pensioen dat vader bij zijn leven heeft mogen ontvangen. Mej. D. Klein Ligtenberg, Zuiderstraat 2 - Rijssen Langs deze weg wil ik alle bazen en collega's van Spoelerij Boomkamp hartelijk danken voor de heerlijke vleesschotel die ik bij mijn thuiskomst uit het zieken huis mocht ontvangen. H. Hakkert, Spoelerij Boomkamp Mevr. Poortman-Bargpeter dankt de directie hartelijk voor de prachtige fruitmand die zij op haar 80ste ver jaardag ontvangen heeft. Op de dag van ons gouden huwelijksfeest ontvingen wij van de directie een prachtige fruitmand. Wij dan ken u daar hartelijk voor. Fam. Slagman - Wilhelminastraat 7 Hiermede zeg ik de directie hartelijk dank voor de prettige ontvangst en het cadeau ter gelegenheid van mijn pensionering. Ook mijn collega's uit Weverij Geurne zeg ik hartelijk dank voor hun belangstelling en cadeaus. H. Deijk - Weverij Geurne Mevr. G. J. Rutterkamp wil langs deze weg haar harte lijke dank betuigen aan de directie en werknemers/ sters voor de financiële bijdrage die zij na het over lijden van haar man heeft ontvangen. Mevr. G. J. Rutterkamp, Nijverdalseweg 51 Langs deze weg betuig ik mijn hartelijke dank aan de directie voor de prachtige fruitmand die ik op mijn 80ste verjaardag mocht ontvangen. Mevr. A. Strokap-ter Welle 20

Het Anker | 1970 | | pagina 20