Onze tocht met de gepensioneerden. genieten van een fraai uitzicht. Voor deze middag bleek echter deze mooie plek niet alleen door ons uitgezocht te zijn. Er waren nog heel wat meer toeristen, die ook allen van een drankje voorzien wilden worden. Al duurde het misschien wat lang, allen kregen hun natje en droogje. Om de omgeving nog eens op een heel andere manier te bekijken, stapten enkele moedige deel nemers (waaronder de twee oudsten) in de kabel baan en maakten zo een luchtreis. Het eindpunt van de tocht was echter nog niet bereikt. Per boot ging het verder over de Rijn naar Arnhem. Daar de lucht inmiddels was be trokken en de eerste regendruppels begonnen te vallen, moest ieder een plaatsje in de kajuit zoe ken, wat maar nauwelijks ging, doch de muziek en een drankje maakten veel goed. Na in Arnhem ontscheept te zijn, zocht ieder weer 2 1 Op dinsdag 26 mei werd de jaarlijkse tocht voor onze gepensioneerden gehouden. Ruim 300 gas ten gingen mee. Men kon op vijf verschillende plaatsen in Rijssen in de bus instappen, waarna gezamenlijk vanaf het stationsplein vertrokken werd. Het weer was gelukkig goed. Zonnig en niet te warm. De karavaan autobussen en auto's zette zich tegen één uur in beweging, richting Deventer. De bus leidsters deelden de sigaren en versnaperingen uit, welke zich goed lieten smaken en de stemming er al aardig inbrachten. Maar waar zou de reis heen gaan? Na Apeldoorn werd de richting Arnhem ingeslagen en over de prachtige Veluwe ging de tocht voort. Tegen half drie arriveerde de stoet te Oosterbeek waar bij de „Westerbouwing" - een hooggelegen restaurant aan de Rijn - werd halt gehouden. Hier kon men 17

Het Anker | 1970 | | pagina 17