I De heren A. ter Haar en H. W aggeveld, Mej. F. J. Lensink werknemer van Ter Horst, hij was altijd werk zaam als copssjouwer in de Weverij. In de laatste maanden was hij verhinderd wegens ziekte, zijn werk te doen. Als jongeman voetbalde hij samen met de heer Auke in Rijssen Vooruit. Deze 9 nieuw-gepensioneerden werden op hun pensioneringsdatum door de directie op kantoor uitgenodigd. Per auto werden ze naar kantoor gereden om af scheid te nemen. Door één der directeuren werd hen dank gebracht voor hun werk wat ze, hetzij gedurende een halve eeuw of korter in het belang van het bedrijf ge daan hadden. Speciaal voor de dames is het een prestatie wat door de directie ook nog apart werd vermeld. Van de kant van het bedrijf bekeken is het na tuurlijk jammer dat weer 9 mensen het bedrijf verlaten, maar van de andere kant is het mooi dat De heren C. Nijland en W. Leeftink deze dag in gezondheid beleefd mag worden en dat nu van de welverdiende rust genoten kan worden. Want al behoren ze nu bij de gepensioneerden, hobby's zijn er voor jong en oud. (Ook onder deze 9 mensen waren hobby's als tuinieren en vogel liefhebbers. Ook gaan ze nog wel naar een voet balwedstrijd kijken). Na dit officiële gedeelte kwam de koffie op tafel, welke zich goed liet smaken, terwijl verschillende aardige voorvallen uit het verleden werden ge memoreerd. Het wandbord dat hen werd aangeboden, viel zeer in de smaak. Met wederzijds de beste wensen voor de toekomst werd afscheid genomen. 15

Het Anker | 1970 | | pagina 15