21 april 19TO Vergadering Contactci mmissie 12 maart 19TO - luchtdrukaansluiting in weverij Geurne, - ventilator kantine, - carenzdag bij ongevallen, - vernieuwing buitenverlichting, - fietsenstalling, - T.V. in de kantine met voetbalwedstrijden. 4. Bespreking werktijdregeling 2e kwartaal 1970 Besloten wordt geen verandering in de huidige werktijdregeling aan te brengen. 5. Rondvraag Jeugdsparen - subsidiëring verenigingen - sta tuten van de onderneming. 6. Sluiting De voorzitter maakt bekend dat de Algemene Vergadering van aandeelhouders besloten heeft om ook over 1969 een winstaandeel van 3% te doen uitkeren. Gewezen wordt op de stijging van de kosten, o.m. door het hoge ziekteverzuim. Wanneer deze lijn zich voortzet is het zeer de vraag of deze uitkering volgend jaar weer zal kunnen plaatsvinden. Er worden verschillende suggesties op tafel gelegd die betrekking hebben op het ziekteverzuim. Hoe wel een enkel voorstel wel realistisch genoemd kan worden is praktische uitvoering erg moeilijk. Terugdraaien van een bepaalde klok roept veel weerstand op. De heer J. H. Seppenwoolde, secretaris, spreekt namens alle werknemers/sters woorden van dank voor de toegezegde uitkering. Aanwezig de heren: H. Jordaan, E. D. Stam, B. J. Oolbekking, J. G. Rienties en V. K. Pavlicek. 1. Opening In het welkomstwoord richt de heer Jordaan zich in het bijzonder tot de heer Oolbekking die als nieuw lid van de Contact-commissie deze vergadering voor het eerst bijwoont. 2. Introductie contact-beambte Nadat de leden kennis hebben gemaakt met de heer M. Engels, licht de voorzitter de functie van de contact-beambte nader toe. 3. Verslag van de tussentijds gehouden vergade ring op 28 februari 1970 In deze vergadering is gesproken over het uit werken van de week van 4 t/m 9 mei 1970. Hetgeen toen overeengekomen is, is inmiddels ten dele gerealiseerd. 4. Bespreking werktijdregeling 2e kwartaal 1970 Besloten wordt om de mogelijkheid om op zaterdagmorgen in de vroege ploeg op vrij willige basis overuren te maken te handhaven, derhalve wordt de werktijdregeling ongewij zigd vastgesteld. 5. Vragen voorgaande vergaderingen - koffie- en frisdrankautomaten. 6. Rondvraag - voorstel tot ruil van ploegen na de vakantie, - kwaliteit copsen, - reparatie vloer. 7. Sluiting 10

Het Anker | 1970 | | pagina 10