1 WBMpppWWWMmiH Bij een kop koffie en een sigaar komen dan, zoals gewoonlijk, de tongen los, je hoort dan verhalen uit „die goede oude tijd", toen alles veel eenvou diger was dan nu. Ook over de diverse hobby's van de nieuw gepen sioneerden werd gezellig gekeuveld; de hoop werd uitgesproken dat ze zich, nu ze veel vrije tijd hebben, nog lang met de diverse hobby's, zoals vissen, voetballen, tuinieren enz. zullen vermaken. Het tijdstip van afscheid nemen was aangebro ken en met wederzijds de beste wensen werd door hen afscheid genomen van Ter Horst Co. N.V. Op woensdag 31 december 1969 ging de heer G. J. Slagman, die sinds 1 aug. 1952 bij ons als Parkbaas in dienst is geweest, met pensioen. De heer Slagman, die niet alleen bij Ter Horst Co. N.V., maar in heel Rijssen bekend staat als een vriendelijk man, ziet men zijn pensioengerech tigde leeftijd niet aan. Het woord „jongensachtig" is op hem nog heel goed van toepassing. De heer Slagman werd op dinsdag 30 december j.l. op het Directiekantoor ontvangen, waar de heer A. H. ter Horst hem namens de Directie toe sprak. In zijn rede dankte spreker de heer Slag man voor al het werk, dat hij gedurende de af gelopen jaren voor het „Park" van de „firma" i had gedaan. Door zijn goede zorgen heeft ons" Park, vooral door de tuinaanleg om het nieuwe Muziekpaviljoen, een fraai aanzien gekregen. Hierna overhandigde de heer A. H. ter Horst de heer Slagman het bekende wandbord waarbij hij de hoop uitsprak dat de heer Slagman met zijn vrouw nog lang in goede gezondheid van zijn pensioen zal mogen genieten. Hierop dankte de heer Slagman de Directie voor het altijd in hem gestelde vertrouwen en voor de heden tot hem gerichte woorden. Hij sprak de wens uit, dat het bedrijf zich ook in de toekomst voorspoedig zou mogen blijven ontwikkelen. Men bleef hierna nog gezellig bijeen waarbij bij een kopje koffie nog vele herinneringen van vroe ger werden opgehaald, tot de tijd aanbrak om afscheid van elkaar te nemen. 4

Het Anker | 1970 | | pagina 4