Met pensioen weefgetouwen op elektrische bekamming kreeg .hij zijn verdere opleiding als zwakstroom-elektri- ciën, weer later werd hij elektriciën. Door de heer H. Jordaan werd hem namens de directie dank gebracht voor het werk wat hij in de afgelopen veertig jaar gedaan had. Het Anker insigne met het gouden kroontje werd hem op gespeld en als blijk van waardering ontving hij eën enveloppe met inhoud, terwijl mevr. Brinks een mooi kleurig boeket bloemen kreeg aange boden. Men genoot van het kopje koffie en gebak en sprak over familieleden die ook in de fabriek wer ken of hebben gewerkt. Ook werd er gepraat over de revue van Ter Horst, waarin ook de heer Brinks zijn rol gespeeld heeft. Er ontstond een gezellige sfeer en het tijdstip van vertrek brak nog te vlug aan. De heer en mevrouw Brinks werden na deze ont vangst op kantoor nog even naar de fotograaf gereden waar van hen een kiekje werd gemaakt en vervolgens ging men huiswaarts om daar met .hun kinderen, familieleden en kennissen deze dag f verder te vieren. Vier van onze medewerkers hebben de a,fgel°Pen maanden ons bedrijf verlaten in verband met het feit, dat zij de 65-jarige leeftijd bereikten. Eind november waren het de heren A. J. Nijkamp en C. Wes, die gedurende een halve eeuw als we ver in Weverij Bijvank II werkzaam zijn geweest. Eind december was het de heer G. Koster die afscheid nam. De heer Koster was 49 jaar in n stoom" werkzaam, eerst als spoeler, daarna als voorman-poetser in Spinnerij Boomkamp. Eind februari was het de heer J. Meijerink die eveneens een halve eeuw werknemer van Ter Horst is geweest. De heer Meijerink was werk zaam in de Krasserij bij de 3e drawing. Bovengenoemde heren werden ter gelegenheid van hun pensionering door de Directie op kan toor ontvangen. Hierbij werd door één der directeuren het woord tot de gepensioneerden gericht om hen op harte lijke wijze dank te zeggen voor het vele werk in het belang van het bedrijf en gedurende zo'n lange periode verricht. Als herinnering werd hen het persoonlijk handbe schilderde wandbord aangeboden. 3

Het Anker | 1970 | | pagina 3