WijfSng en veertig Jaar trouwe dienst geboden en de heer Scherphof ontving het gou den armbandhorloge met inscriptie, mevr. Scherp hof werd ook in de hulde betrokken en ontving een boeket bloemen. Na dit officiële gedeelte bleef men nog geruime tijd gezellig bij elkaar en tussen een slokje koffie» en een stukje gebak kwamen de verhalen. Wan™ neer je een halve eeuw bij Ter Horst hebt ge werkt kun je heel wat vertellen. In de familiekring werd deze dag verder gevierd. Ook daar zal onder het genot van een lekker glaasje, met collega's en familieleden wel over 'n stoom van zo'n vijftig jaar geleden gepraat zijn. Op donderdag 3 december werd de heer B. Brinks met zijn vrouw door de Directie op kantoor ont vangen. Op deze dag gingen zijn gedachten ongetwijfeld terug naar de dag, dat hij als jongen van 14 jaar zijn werkzaamheden bij Ter Horst begon. Zijn eerste opleiding heeft hij ontvangen in de Centrale Werkplaats; bij het ombouwen van de De heer M. Scherphof, werkzaam als wever in Weverij Boomkamp, herdacht op maandag 1 de cember j.l. de dag waarop hij vijftig jaar geleden als wever bij Ter Horst en Co. N.V. in dienst trad. Maandag 2 februari was het voor mej. J. v. d. Riet een gedenkwaardige dag, ook zij vierde haar gouden jubileum. Mej. v. d. Riet is werkzaam als stopster in de Kalanderij. Deze data zouden niet ongemerkt voorbijgaan. De jubilaris en jubilaresse werden op de dag van hun jubileum door de Directie ontvangen en ge feliciteerd. Dat je als man een 50-jarig jubileum haalt, is (nog) te aanvaarden, omdat het vroeger normaal was wanneer je als 14-jarige jongen naar de fa briek ging, maar dat zelfs een vrouw 50 jaar bij één zelfde werknemer werkzaam is, is toch wel een unieke gebeurtenis. Niettemin is het voor allen een mijlpaal in hun leven, die ze wellicht niet weer zullen vergeten. De heer A. H. ter Horst spelde het gouden Anker insigne op; mej. v. d. Riet kreeg dit in de vorm van een broche. Beiden kregen een enveloppe met inhoud aan- 2

Het Anker | 1970 | | pagina 2